Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a szoftverfrissítés hiba?

Mi ez a szoftverfrissítés hiba?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 hónapja van ez a problémám, vmiért szoftverfrissítésnél (lg leonom van) ezt írja ki: Softver update is unavaible. Err: 0x1125000

Nagyon DE NAGYON felbosszant és a google-nak ez lenne a javító frissítése mert az előzőt nagyba elcseszték, mivel nem lehet bejelentkezni google fiókba (google play, gmail stb.). Nagyon megköszönném ha válaszolnátok! Ja és még valami: Rootot hogy lehet eltávolítani???



2016. jan. 25. 18:21
 1/7 anonim válasza:

Lehet,hogy bevonták időközben a frissítést.Milyen android verzió van a telefonodon?

A rootot ha géppel raktad fel,akkor valószínüleg van supersu,ahol le tudod törölni a rootot.Ha más appal rootlotad pl.kingo root,akkor annak a superuser-jében tudod letörölni a ''remove root'' opcióban.

2016. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LG Leon 4G LTE. És válaszoló nincs root a telomon, már teljesen mincs rajta. De valamiért még mindig nem megy, azt irja hogy "rootolt telefonon nem megy a szoftverfrissités, vagy nem tom. Pedig nincs már rajta root (kingroot). Ugye így a google play, youtube bejelentkezés, gmail, sőt semmi nem megy, mivel az uj szoftver update-ban kijavitottak hogy belehessen jelentkezni ( mert az elozot elcsesztek nagyban es ez egy javito frissites) És azért irok szinte ékezet nélkül mert rohadtul lusta vagyok ékezetet irni :S
2016. jan. 26. 16:24
 3/7 anonim válasza:
A kingo superuser-ben a remove root opció teljesen nem törli le a rootot.Ezért nem lehet frissíteni.Rakd vissza a gyári romot,ha lehet olyant,ami már alapból frissítve van,de csinálj biztonsági mentést!
2016. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet! Eltudnád mondani esetleg hogy lehet a gyári romot visszarakni? Nagyon sokat segítenél :) ;)
2016. jan. 30. 17:04
 5/7 anonim válasza:

Két megoldás van:

1.Download modban pc-ről egy flashelő programmal(pl.odin)flashelsz egy gyári romot,ami tömörítve van(.zip).

2.Letöltessz egy ugyan ilyen tömörített fájlt és egy custom recoveryben(root vagy pc kell a felrakásához)a felrakás előtt formázod a system,cache,dalvik cache és a data partíciót,de csinálj biztonsági mentést!!(a twrp recovery-t ajánlom ezekre a műveletekre,ha csak appokat akarsz megtartani,akkor a titaium backup appal csinálhatsz róluk mentést,amihez root kell).Ezután csak flasheled a letöltött romot,ami működni fog.

2016. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Root, root, mindig root??? Látom nem értetted meg válaszoló hogy az nem jó (ha rootos), mivel akkor ugye nem tudom szoftvert updatelni.. Valami root nélküli megoldás van, ami lehetőleg nem olyan bonyolult? Hát nem vagyok én olyan nagy izé,"bizé", PC MASTER... szóval... Ha tudsz, valami könnyebbet elfogadom, ha nem nem. De azért köszi :D :S
2016. febr. 1. 15:59
 7/7 Mándity Gábor válasza:
Letöltöd gépre a Lg Mobile Support Tool-t, rákötöd a gépre USB-vel a telódat, frissíted
2016. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!