Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képek letöltéséhez milyen...

Képek letöltéséhez milyen programot kell letöltenem, és honnan? Pl. a www.kepguru.hu oldalról szeretnék tölteni mert egyesével igen-igen hosszadalmas feladat.

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 14:01
 1/7 anonim válasza:
amelyik kép tetszik jobb klikk kép mentése másnéven és ennyi :)
2010. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
PROGRAMOT!!!!!!!!!!!!!Ne haragudj,de ennyire hülye azért nem vagyok,de úgy látom,te nem tudsz olvasni!!
2010. márc. 29. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyemlékszek, hogy flashget, vagy a getright letud tölteni egy egész oldalt egyszerre, de ha valaki segíteni akar, de mellé nyúl azt neb_azd le ennyire, nemszép dolog.
2010. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!De amúgy nem gondoltam,hogy segíteni akart volna,inkább csak a gúny jött át,mivel az egész kérdés teljesen egyértelmű,és nem félreérthető!!Nem szoktam offolni senkit,csak ez kicsit dühitő volt!
2010. márc. 31. 12:57
 5/7 anonim válasza:
bocsi ha gúnynak vetted egyáltalán nem annak szántam programot nem tudok:S bocsi még 1x az első válaszoló
2010. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jé lementem 83% ról :( csak tudnám miért, na mind1.
2010. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de mivel ennyire egyértelmű volt a helyzet tényleg nem lehetett másra gondolni minthogy gúnyolódsz,sajnos vannak ilyen emberek akiknek nincs jobb dolguk,de örülök,hogy itt nem arról volt szó és tisztázódott.még1x elnézést!
2010. ápr. 4. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!