Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Power Point, sorok kattintásra...

Power Point, sorok kattintásra megjelenítése?

Figyelt kérdés

Könyörgök, valaki gyorsan válaszoljon, sík ideg vagyok, prezentációt írok a diplomamunkához, záróvizsga tételek a fellegekben, és most még a szivat a PP is, eddig egy kattintás egy dia, most egy kattintás egy sor. Nem akarom elbaltázni, kiváló a minősítés az opponenstől, de bepánikoltam.


Soha nem dolgoztam PP-vel, műszaki vonalon vagyok.


A legrosszabb a stressz, hogy ideg vagyok, hogy időt szánjak technikai dolgokra a tartalmi helyett.


Egy nő


2016. jan. 26. 03:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A műszaki vonal az nem PP és társai lennének?


Különben meg: nyugodj le és keress youtube videókat a PP használatáról, ez elég alap dolog.

2016. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez lesz az:


[link]

2016. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt az ingyenest használod (LibreOffice Impress), sokkal jobban fog sikerülni, végtelenül egyszerű.

[link]

[link]

1. Megnyitás, 2. jobb oldalon Elrendezések, 3. Vázlat (hány oldalasra tervezed), 4. Formátum (oldal: háttérszín kiválasztása), 5. Dia: Beszúrás, kép 6. T alul: szövegdoboz. Ide másolod be vagy írod meg a szöveget. Nagysága stb. beállítható a menűben.

Mi ebben a nehéz?!

2016. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszokat, megoldódott, csak már annyira ideges voltam a határidő miatt, hogy bepánikoltam.
2016. jan. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!