Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől függ hogy egy adott...

Mitől függ hogy egy adott gamepad adott játékkal együttműködik-e? A játéknak kell támogatni a gamepados üzemmódot?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A gamepad típusától függ leginkább. A Windowsos játékok az utóbbi 5 évben csak az Xbox kontrollerekkel működnek együtt 100%-ig, a többi nem garantált.
2016. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szóval ott a pc ott a win ott a win-es játék és vegyek xbox kontrollert?
2016. jan. 27. 08:27
 3/7 tamacraft ***** válasza:
Azzal nem tudsz mellé nyúlni igen.
2016. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na de az xbox kontroller milyen csatis? sima usb? nem valami spéci csak xboxon meglevő csatija van?
2016. jan. 27. 10:42
 5/7 tamacraft ***** válasza:

USB rádió kütyü, avagy wireless receiver a lényeg.


[link]

2016. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: Nem, sima USB-s csatlakozó, Windows 7-től fölfelé automatikusan felismeri a gép.

Ha nem akarsz ennyit költeni kontrollerre, de tudsz netről rendelni, ezt az utángyártottat ajánlom:

[link]

Ebből többet is rendeltem már, és mindegyik tökéletesen működött PC-vel és Xbox360-al is.

A hazai boltokban sajnos nem lehet 8000 Ft alatt Xbox kompatibilis (azaz Xinput) kontrollert kapni, annyiért meg inkább az eredetit ajánlom. Egy csomó játékhoz pedig kötelező az Xinputos kontroller- érdemes rákeresni itt a gyakorikerdesek.hu-n, hány olyan kérdés van, hogy "miért nem tudom a jobb analóg karra beállítani a cselezést a FIFA-ban?". Azért, barátom, mert nem Xinputos a kontrollered.

2016. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Én inkább a vezetékest javaslom.
2016. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!