Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 miért tilt le nem...

Zole54 kérdése:

Win 10 miért tilt le nem engedi meg nyitni a startot stb. miért van ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Előforduló hiba, ahogy utánaolvastam és valaszínűleg valami külső alkalmazás okozza (virusírtó, tisztító program stb). Nálam is előfordult éppen tegnap egy friss rendszernél (rendesen aktivált, gyártó oldaláról töltött lemezképpel). A másik gépen frissen telepített eredeti 8-as lett frissítve 10-re és azon pl outlook fiókot lehetetlen a postához társítani. Vannak érdekességek az biztos, úgy néz ki kell még egy kis idő a 10-esnek (arról nem is beszélve, hogy le kellett mondanom a 8 éves X-fi Xtremegamer hangkártyámról is, mert nem akart rendesen működni, pedig elvileg volt hozzá driver). Remélem más furcsaság nem lesz vele, mert a végén még megbánom a váltást...
2016. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem (mielőtt még nem töröltem le azt a kalapnyi fost) az Avast kavart be, pedig előtte Win 7-en, és 8.1-en is használtam, hibátlanul ment mindkettővel. Persze a 10-el miért is működött volna?
2016. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyent az okozott, hogy teleszemetelt Win7-re frissítettem rá a 10-et. Egy tiszta telepítés megoldott mindent.

G.

2016. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm Én is Avast antivirust raktam rá és gyanakodtam is kicsit rá (vagy a Ccleaner-re). Érdekes, hogy windows 10 kompatibilisnek reklámozzák már a főoldalon...
2016. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Nekem az egyik tiszta a másik meg win 8-ról melegében frissített (semmi szemét) verzió volt. Mindkettővel beleütköztem kisebb-nagyobb anomáliákba...

2016. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor én szerencsés csirke lehetek, mert általában gond nélkül mennek a Win10-ek amiket fel szoktam pakolni ide-oda, max. a saját hülyeségem miatt szívok néha.

G.

2016. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra is azért érdekes, mert nem innen-onnen letöltött kókány verziókat szoktam használni és ez esetben is odafigyeltem, régi, megfontolt felhasználó vagyok és a két rendszer, ahol tapasztaltam a furcsaságokat (nem működő Posta outlook fiókkal vagy lefagyó startmenü) teljesen friss rendszerekkel történt, amire még szinte semmi sem volt telepítve (GPU driver hivatalos oldalról, VLC player, Steam, anitivirus és kib kifújt). Ezen nem tudom mit lehet elrontani. De ahogy utánaolvasok a frissített windows-oknál lép fel a Posta alkalmazás probléma (de most volt egy eredeti 8-asom, amit direkt frissen telepítve váltottam rögvest 10-re) illetve a start menü problémát a másik gépen valószínűleg az avast okozhatta, így most windows defenderrel tesztelem egy darabig még a gépet. Idáig minden rendszert komolyabb gondok nélkül hsználtam (Vistát is) és eddig a legjobb a 7-es volt szerintem. Tetszene a 10 is, de valamiért a kiforrottság érzése még hiányzik...nem erre számítottam. Ráadásul neten rákeresve ezek a problémák valóban előfordulnak sok felhasználónál. Ehhez képes a 7-es rendszer 3 év után, agyontelepítve mindenféle cuccal is tette a dolgát fennakadások nélkül. A 10-re azt mondom most jóhiszeműen, hogy még túl új...
2016. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!