Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenesen letölthető próbaver...

Ingyenesen letölthető próbaverzió programokat újra ki lehet próbálni újratelepítés után?

Figyelt kérdés
Letöltöm mondjuk a Kaspersky 30 napos próbaverzióját. Lejár a 30 nap, én újratelepítem a gépet. És ha letöltöm újra a Kaspersky-t, akkor megint van 30 nap próbaidőm?
2016. jan. 28. 13:15
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Hát csak ezért nem érdemes újratelepíteni havonta.

Amúgy igen. Megint tudod használni 30 napig.

2016. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vannak olyan programok ami miatt számomra érdemes újratelepíteni :)

Köszi a választ!

2016. jan. 28. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Program függő. 3DsMax-hez nem elég egy sima újratelepítés/formázás. Új partíciós táblát kell kialakítani a vinyón, hogy újra tud használni a trialt.
2016. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Új partíciós táblát hogyan kell létrehozni? Valami programmal? Egyébként a ccleaner tud 35-szörös újraformázást, igaz kb. 1 óra alatt töröl 1 gigát, de az nem elég ha ezt megcsinálom?
2016. jan. 28. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3dsmax ír valamit a boot szektorba, ezt onnan tudtam meg, hogy utána nem indult el a Debián. És csak úgy tudtam megoldani a problémát, ha Debián telepítőjéből új partíciós táblát hoztam létre. Viszont akárhányszor elindítottam a Maxet újra meg újra tönkre vágta a bootszektorom. Egyébként valószínűleg ott tárol valamit a trial időszakkal kapcsolatban, mert új partíciós tábla, és újratelepítés után újra elérhetővé vált a trial. De szerintem nem sok program csinál ilyet, tehát valószínűleg a te problémád egy sima újratelepítés megoldja. Formázással egyébként nem mész sokra akárhányszor megismétled, mert nem érinti a boot szektort, különben egy is elég lenne.
2016. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!