Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megnyitni fájl...

Hogy lehet megnyitni fájl típusú fájlt?

Figyelt kérdés
E-mailben kaptam egy fájt, aminek a típusa fájl, és nem tudom megnyitni. Hogyan lehetne megynitni? Milyen programmal?

2016. jan. 28. 20:25
1 2
 1/14 Szirty ***** válasza:
100%

Őszintén szólva a franc se tudja.

De ha meg tudod mondani, hogy a jármű típusú jármű benzines vagy fronthajtású, akkor mélyebben foglalkozok a kérdéssel...

2016. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni nem kell a duma ;) csak ez fontos lenne nekem,kár volt erre a hülyeségre amit írtál 1percet is pazarolni :D :D
2016. jan. 28. 20:34
 3/14 csigusz27 ***** válasza:
100%
"fájl típusú fájl" olyan nincs ahhoz,hogy meg tudd nyitni a megfelelő programmal tudni kell a kiterjesztését [link]
2016. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Annyira imádom, amikor nem értik a hétköznapi életből vett példát és még nekik áll feljebb...

Kérdező, írjál a feladónak, hogy gáz van a küldeményével, küldje el megint, most már kiterjesztéssel együtt.

G.

2016. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szirty ***** válasza:

Kedves kérdező!

Semmivel sem lett volna nagyobb kár annyi időt rászánnom, mint amennyit te a kérdésre szántál, ha a segítségével be tudnád látni a kérdésedben rejlő hibát.

De nem lep meg nagyon a reakciód.

Az agytekervények fokozottabb igénybevétele is segíthet(ett volna).

2016. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak tudod az a bibi, h semmi kiterjesztést nem ír ;)
2016. jan. 28. 20:56
 7/14 csigusz27 ***** válasza:
próbáld meg ezt [link]
2016. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mentsd le a fájl, és egy hexa editorral, vagy akár csak a total commanderben simán F3-al nézd meg a fejlécét, abból általában ki lehet találni mi is a z a fájl. Ha nem sikerül, esetleg csinálj róla egy képernyőképet, és linkeld be ide, ha nem valami reguláris fájl akkor ki lehet találni az első pár 10 byte-ból.


(Úgy értem, hogy nyomj rajta egy F3-at, és amikor megjelennek a krikszkrakszok, arról csinálj egy képet)

2016. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni megnyitni semmivel, nincs kiterjesztése.

Kérd meg a küldőt, hogy küldje el újra, valamit elrontott a küldéskor.

2016. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lajos54 ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy egy fájlnak nincs kiterjesztése. Legfeljebb nem látszik. A Nézetben, vagy a mappa nézetben/beállításokban keresd meg, és jelöld be a "Fájlkiterjesztések megjelenítése" opciót.

Akkor már (talán) könnyebb lesz társítani valamilyen programhoz, mivel a kiterjesztésből lehet következtetni a fájl tulajdonságaira (pl. kép, dokumentum stb.).

2016. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!