Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik rendesen az...

Miért nem működik rendesen az Action! Videófelvevő programmal a mikrofonom?

Figyelt kérdés

Valaki legyen szíves segíteni nekem! Hálás tiszta szívből köszönöm szépen előre is a segítséget


Adott a program, és a mikrofon ugye. A mikrofon tökéletesen szuperál, mind ts-en, bárhol. Még az Action programban is az elkülönített audio felvevő résznél is hallom magam, viszont amennyiben videót szeretnék felvenni, ott nincs hang mikrofon keresztül, csak és kizárólag a rendszeré. Minden beállítást próbáltam már, az always use mikrofontól kezdve a nyomógombig, a külön beállítás résznél is végigzongoráztam minden lehetőséget, de semmi. Pedig valami beállítás probléma lehet, ha a külön audió részt tökéletesen felveszi.


Tudna valaki segíteni, merre-hogy induljak el? Hálás tiszta szívemből köszönöm



2016. jan. 28. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én ezt a programot ajánlom [link] ha neked mégis csak az action kell akkor utána nézek, ha segíthettem akkor íratkozz fel légyszíves.
2016. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig akkor biztosan nem próbáltál minden beállítást. Van valami preferences, vagy settings menüpont, ott pedig valami az audio-val kapcsolatban. Ott a mikrofont kellene beállítanod.
2016. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na felraktam. Fent a menüben kattints a fogaskerék ikonra. Ott választ ki a hangszórót (ami úgy néz ki, mint egy asztali lámpa feje), és ott lehet beállítani azt, hogy mivel vegyen fel hangot. A default-ról állítsd a mikrofonra!
2016. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, a system sound-ot pedig a hangszóróra.
2016. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok szép napot kívánok!

Elsősorban szeretném megköszönni szívből a segítséget és akik időt szántak rám.

Jártam már sajnos a beállítások részlegnél az audionál, mikrofonra van állítva, stb, végigpróbálgattam és sajnos nem szuperál. Valaki? Aki könnyebben tudna segíteni teamvieweren keresztül esetleg, benne vagyok. Köszönöm szívből előre is

2016. jan. 31. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!