Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat tudtok...

Milyen programokat tudtok ajánlani videó vágásra szerkesztésre, és valakit aki megtudna engem tanítani pár dologra vágó videó progival kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Linket is elfogadok,

Hogyan lehet képben képet létrehozni milyen programmal

Hogyan lehet 4 kis képet létrehozni 1 nagy képben.

Hogyan lehet magam belevágni egy filmbe hogy én legyek benne arcilag?



2016. jan. 28. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Youtube rogyásig van ilyen videókkal, ha rákeresni is lusti vagy, nem fog menni ez az egész.
2016. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De engem tanítani kell a videók nem olyan részletesek.
2016. jan. 28. 22:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg honnan tudod hogy lusta vagyok ismersz?
2016. jan. 28. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Sony Vegas kezdesnek (par evig) tokeletes lesz. Youtubeon angolul keress ra a funkciora amit szeretnel.


Szivesen tanitalak is, 2ezer orankent, utazasi ido is beleszamit. Irj, megbeszeljuk.

2016. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen oktató videókat gyártok. Írj ha érdekel !
2016. jan. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: te írtad hogy miket szeretnél, de rákeresni nem sikerült, ezzel mondtad hogy lusta vagy, miért kell ehhez ismerni? Vagy ez mit jelent szerinted? Hogy amúgy tökre nem vagy az, csak arcilag jobb ha helyetted csinálnak meg valamit? Szerintem elég egyértelmű amit leírtál.
2016. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!