Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami ingyenes program...

Van valami ingyenes program ami a felesleges szoftvereket törli a gépemről? Avast talált egy csomó szükségtelen alkalmazást, miszerint ettől lassu a gépem.

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ccleaner elég takarítani, Avast meg maradjon csak vírusirtó. Ha esetleg a Ccleaner nem tetszik, ott a Wise Care is például.
2016. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iobit Uninstaller


Nekem bevált

[link]

2016. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ritkán használt program nem biztos, hogy felesleges.

Eleve célszerű évente újratelepíteni a gépet.


Egy telepített program nem lassítja le a gépet, ha nincs bent folyamatosan a memóriában. Inkább Ctrl+Alt+Del, -> Feladatkezelő -> Indítás, és amire nincs szükséged, tiltsd le, hogy automatikusan induljon.

2016. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtutibb a Microsoft-tól a "Programok és szolgáltatások"

Le se kell tölteni, csak rámégy vezérlőpultban.


De viccet félretéve, tényleg felesleges egy külön program más programok eltávolításához, a legtisztább és legegyszerűbb a rendszer sajátja. Persze manuális, de az automatikus tisztítóknak mindig megvan az a veszélye, hogy olyat szed le ami igazából jó lenne ha maradna. Ha pedig esetleg annyira nem értesz hozzá hogy nem mered/tudod sajátkezűleg kiválasztani és eltávolítani azt ami nem kell, akkor kérj meg valakit, aki jártasabb benne.

Én már sok ilyen eltávolító mizériát láttam, mindegyik csinált valami hülyeséget.

Ha nem programok, hanem egyéb felesleges dolgok (pl temp mappa ezer éves maradványai, gyorsítótár, registry felesleges kulcsai) azok amik zavarnak, akkor CCleaner.

2016. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!