Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7-ben a hangokat csak...

Windows7-ben a hangokat csak mindenestől lehet letiltani?

Figyelt kérdés
Nem lehet válogatni, hogy ez szükséges, ez nem?
2016. jan. 30. 06:16
 1/4 b4r4thg ***** válasza:
100%
Ha a tálca jobb oldalán a hangszóró ikonra kattintasz, majd megnyomod a keverő gombot, akkor az egyes alkalmazások hangjait külön is tudod állítani.
2016. jan. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A "Vezérlőpult" > "Személyre szabás" funkciónál találsz több lehetőséget hangokból .

"Asztali háttárképet" , "Ablak színét" , "Hangokat" , "Képernyővédőt" is be tudsz állítani.

A hangok választéka sztem igen szűkös , merthogy nekem nagyon nem tetszenek.


Nálam a tálcán kint van a "Hangszórók"-ikon.

Ott a "Keverő"-re kattintva már "különválasztva" ajánlja a net , hogy a rendszerhangokat és a hangszórók hangerejét én szabályozzam. A rendszerhangokat a minimális hangerőre tettem (20-asra), amikor még meghallom , de már nem zavar. Nézd el , a szakszerűtlen leírást , nem értek a nethez.

De jómagam is azért kezdtem keresgélni, mert a "Windows alapértelmezett" hangjai nagyon zavartak.

Főleg , mikor zenehallgatás közben "beleszóltak" az életembe.

Ezt a lehetőséget leltem, talán hozzáértő tud jobbat ajánlani, úgyhogy figyelem én is a kérdésedet! :)

Üdv mindenkinek!

2016. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de részletesebb beállítási lehetőségekre lennék kíváncsi, hogy minden programesemény hangját külön be lehessen állítani. Ha lehetséges.

De persze, már alkalmazásonként is ér valamit, csak nem az igazi.

2016. jan. 30. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudok segíteni! Az XP-n sokkal egyszerűbb volt. :(
2016. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!