Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Netbookhoz erto szemelyek...

Netbookhoz erto szemelyek SOS! Miert ilyen csiga a gepem? Mit tehetnek, hogy gyors legyen? Szoszerint egy percig tart amig valamire reagal.

Figyelt kérdés

Irhattok ide is vagy privatban, minden tanacsot meghallgatok, ertek a gephez ha utasitast kell kovetnem mit csinaljak rajta, de ha valaki belekezd a hardver, a processzor, a ram dumakba akkor elvesztem:D


Felhasznalokent ertek hozza, de nem a szerkezetehez, berendezesehez. Baromi lassu, alig reagal, fagy, kb egy eve, ezert azota nem is hasznalom, csak eltettem, de most kene hasznalnom. Nem csak a net ilyen, az egesz gep! Sos!! Aki tudna segiteni jelezze es reszletezek, koszi!:)



2016. jan. 30. 21:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Keress egy hozzáértőt, ő majd újratelepíti, ad egy számlát vagy mond egy összeget, fizetsz, örülsz. Ennyi.

G.

2016. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Itt a gond. Nemreg masik gepet csinaltak meg (nem az enyim), fizettunk erte 20 ezret, 1 honapig jo volt, majd ujra elcseszodott es ezutan kozoltek, hogy hat vigyuk vissza, ujabb huszert megcsinaljak. Szoval bekaphatjak:) ha pedig valaki ugyis raer es ert hozza, az szuper lenne, mert ha ugysem sikerul, legalabb nem kerult semmibe. Ezen rontani mar nem lehet olyan lassu....
2016. jan. 30. 21:23
 3/33 anonim ***** válasza:

Azért jó lett volna, ha megírod a gép típusát, kiépítését.

LEhet, hogy csak az a baja, hogy atom procis, vagy kevés a memo.

2016. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Tölts le egy Speccy-t, és másold be ide az összesítés fül tartalmát. Így megtudjuk, hogy hardverileg milyen erős vagy gyenge. Ha mondjuk ennek ellenére lassú, akkor megnézhetem TeamViewer segítségével. Lehet, csak a szokásos. Töredezett fájlok, x 1000 háttérben futó maszlag, etc.
2016. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

20 ezerért mit csináltak rajta? :D akkor már valamit cseréltek is...elég fura, még külön közli és, hogy még egy 20as, ha baja van? :D kicsit se néztek hülyének, egy telepítés mifelénk szervizekbe is maximum 5ezer, de én 3-at szoktam kérni általában ismerettségtől függ :D

a kérdésedből ítélve, nem fog menni pár instrukció alapján egy teljes újratelepíés így :D vidd máshova vagy ismerőshöz

2016. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A fajlokat akartam toredezettseg mentesiteni de mindenhez azt irta hogy toredezettseg 0%, az akkor elvileg nem gond. Netbook, samsung NC110, 2011es. Ha netan van olyan vallalkozo szellemu egyen, aki elviseli, hogy lepesenkent kene elmagyaraznia mindent, van felesleges ket oraja es telefonja nettel, akkor viberen akar eloben is telozhatnank, es esetleg ugy tobbre jutunk. Barmit megprobalok csak az onallosaggal vannak gondjaim.. Oda fotozni is tudnek hogy mit csinalok hol tartok mit latok..:)
2016. jan. 30. 21:44
 7/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, ingyen is nekiállhatsz, de

a) nem lesz jobb

b) még jobban elszarod

A kérdésedből tökéletesen látszik, hogy semmit sem konyítasz a dologhoz, ami nem baj, de e mellé ne társuljon túl nagy akarás, mert abból baj lesz. Ha nem bízol a helyi informatikusban/kontárban, akkor vidd ismerőshöz és fizess sörrel.

Ebből úgyis egy újratelepítés lesz.

G.

2016. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen oprendszert tettél (tettek) rá, de azt jó ha tudod, a géped még egy XP-vel sem lesz bajnok.

Ez a masina egy low-end cucc. A kiépítése azoknak felel meg, akiknek nem kell nagy sebesség, elvannak szövegszerkesztéssel, táblázatkezeléssel, irodai programok futtatásával.


Ahogy azt véltem, atom procis, kevés (1 GB) rammal, soványka videokártyával.

2016. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem nagyon bizok es nincs ismerosom, aki ertene hozza, nem veletlen itt szerencsetlenkedem. Valamint vannak rajta kepek, fontos dokumentumok, felek elcsesznek nekem.. Talan olyan helyre elvinnem megkerdezni mi van vele ahol nem kernek azert penzt hogy annyit mondjanak ez a baja, valamint ha mar oda is adnam, valami oriasi garanciat kernek, hogy ezekutan legalabb egy evig nem lehetnek gondjai, ha mar mindent megcsinalnak rajta. Nem akarok ra kolteni, annyit nem er.. Foleg nem havonta vagy egy even belul. Nem tervezek senkit gazdagitani azert, hogy ujra ugyanolyan fos legyen..
2016. jan. 30. 21:55
 10/33 A kérdező kommentje:
Meg a word is lassu kerlek!!!:D es nem is volt rajta alapbol. En tettem ra ingyen egy hos proba verziot ami miutan lejart visszaallitgattam a datumot hogy tudjam hasznalni addig.. Feltehetoen ez sem tett neki tul jot..
2016. jan. 30. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!