Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem újra a gépet?

Hogyan telepítsem újra a gépet?

Figyelt kérdés
nincs cd-m ezért pendrive-ról akarom bootolni deszeretnék mindent letörölni,tehát nem szeretném ha ott lenne a windows.old mappa..hogyan tudok mindent letörölni?
2016. jan. 31. 00:27
 1/9 anonim válasza:
100%

Pendrive esetén is ugyan az a telepítő van, mint CD használatakor.

Simán formázod a meghajtókat.

2016. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hol formázzam?

mert néztem videókat és ott a biosban állított valamit és a telepítésnél kijött az az opció,hogy formázás meg törlés és csinálhatott új partíciókat is...na nekem ez nem sikerült pedig beállítottam első prioritásnak a pendrive-ot és úgyan azt írja ki

2016. jan. 31. 00:53
 3/9 A kérdező kommentje:
2016. jan. 31. 00:54
 4/9 A kérdező kommentje:
csak nekem asrock-om van ott máshogy néz ki
2016. jan. 31. 00:55
 5/9 anonim válasza:
Biosban csak a boot helyét állítod át. Azaz, hogy honnan töltődjön be az operációs rendszer. Alap esetben ez a merevlemezről történik. A meghajtók particionálása már a windows telepítőből intézhető.
2016. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na most eljutottam addig ameddig a videóban(usb-re állítottam a prio 1et) de most nem volt egerem -.- feladom
2016. jan. 31. 01:19
 7/9 anonim válasza:
Na hát, régi alaplapoknál alapból nem volt használható az egér. Kitartás! :D Ha van egy bootlolt pendriveot akkor sokat nem árthatsz :D
2016. jan. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a pendrive az bootolható a rufus nevű programmal lett csinálva...egész egyszerűen nincs egér...újraindítom bejön ugyan úgy a 3 nyelv és ott már nincs egerem amivel tovább tudnék lépni...space-el meg enterrel megy de azokkal nem tudom már kiválasztani a partíciókat
2016. jan. 31. 01:28
 9/9 anonim válasza:

Megeshet, hogy BIOS-ban sikerült letiltanod, de ezt azért erősen kétlem. Ha véletlen van kéznél PS2-es akkor érdemes kipróbálni.


Azért illik a TAB-ot is használni, szokott segíteni.

2016. jan. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!