Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A DirectX-et minden játék...

A DirectX-et minden játék külön-külön letölti a saját telepítési helyére?

Figyelt kérdés
Mert mindig látom, hogy azt is letölti, és nem tudom, hogy felülírja-e az előzőt, vagy 60-szor le van töltve a gépemre:D

2016. jan. 31. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Időről időre kiadnak új verziót(ez nem összekeverendő a hivatalos számozással - rendszerint havonta jön új release), amikor letölti az adott játék akkor azt a verziót tölti amit ő használ(és csak akkor tölti le, ha az adott verzió nincs telepítve). Szóval nem írja felül, és nincs 60 példányod sem, egymás mellé pakolja fel őket. Dx9 letöltésnél talán írja is, hogy melyik havi verziót tölti éppen.
2016. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, 60-szor le van töltve, de mind másfajta, és nem a játék telepítési helyére van telepítve, hanem a system könyvtárba. Amikor directx-et telepítesz láthatod hogy egy csomó verzió fut a telepítőben akár 2010 áprilistól kezdve máig. Nem kell tőle beszarni nem foglal olyan sokat.
2016. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gondoltam, hogy így van, de azért érdekelt.
2016. febr. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!