Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 vagy windows 7?

Windows 10 vagy windows 7?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én WIN 7. A WIN 10 még nincs kiforrva szerintem (pl.: feltettem win 10, belassult a gép, a megszokott teljesítményen nem futottak a játékaim, grafikai szerkesztőprogramoknál, cad alkalmazásoknál is érezhető volt a lassulás stb...) Win 10 és DX 12 megjelenítés végett én nem akarok új gépre költeni. Ja és nem ette meg a régi nyomtatóm és hangkártyám driverét sem, ami külön bosszantott.
2016. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:
10, a 7-tel már nem nagyon fog foglalkozni a microsoft. Legfeljebb a kritikus hibákat javítják.
2016. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is 10. 8.1-ről fríssítettem, és semmi baj vele. Nagyon jó rendszer gyors, DX12 is jó, 7-hez már nem sokáig lesznek frissítések, 10 meg még új szóval elég sok ideig.
2016. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a frissen telepített Win10-en nem volt még olyan, ami ne indult volna el, és ami elindult, az semmivel nem volt rosszabb, mint 7-en. Se Solid, se Adobe termékek nem panaszkodtak.
2016. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Molyolo ***** válasza:
Nekem jól megy a 10-es már lassan fél éve ezért sógornak is az új gépre egyből 10-est mertem rakni.
2016. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!