Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tera Online nem indul el!?

Tera Online nem indul el!?

Figyelt kérdés

Sziasztok le töltöttem a Tertat.

Patchelt stb. Be jelentkezek majd rá megyek a play gombra. Várok várok, de nem jön be a játék, hiába nyomom nem akarja az igazságot.

Gondoltam arra, hogy unistall, és rá rakom megint, az sem vált be. Rendszergazdai módban futtattam, azt sem volt jó.

Valaki tudna segíteni?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!



2016. febr. 3. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A TERA launcherje valami kriminális, a legrosszabb az általam ismert MMO-k közül. Először is, a %-mérő nem a valós adatot mutatja, miután elérte a 100%-ot, maximum a felénél jár a letöltésnek. Aztán ha nagy nehezen letöltődött, a háttérben elkezd telepíteni és patchelgetni, de ezt semmi sem jelzi, ráadásul ha a türelmetlen pléjer megszakítja a folyamatot, a következő indításnál újrakezdi az egészet. Mindenkinek azt szoktam ajánlani, hagyja egy éjszakára dolgozni a launchert, reggelre működni fog a játék.

Egyébként milyen színű a PLAY gomb? Ha vaníliapuding-sárga, akkor már jónak kéne lennie.

2016. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg 37,7 GB-ot foglal a TERA a számítógépemen, ha neked kevesebbet, akkor még nem végzett a letöltéssel és telepítéssel.
2016. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Telepítette. Tegnap hagytam egy estére a launchert. De rájöttem mi a baj. Azért nagyon köszönöm!

Üdv!

2016. febr. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!