Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Flah player gondok. Lehetne...

Flah player gondok. Lehetne valahogy gyógyítani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Esténként kikapcsolódásként,vagy youtube videót nézek,vagy facebook játékal játszom.A gond a flash playerel van.A videók leállnak,a játék lefagy...2600-as proci,256 videókártya,1giga ram,és win 7.Telepítés után jól ment,úgy 1-hónapig.Én nem járok moziba,és egy betegség kapcsán jobb ha itthon vagyok jelenleg.Ez a két dolog lenne a kikapcsolódásom.Ha bármit kell (mókólnom akár 1-2 órát) és elfogadható lenne a flash player akkor megtenném.Ebben kérem a segítségeteket.A youtubon láttam egy videót angol nyelven amiben valami régebbi flash playert tett vissza a videós,és utánna jó volt a flash player.Én is próbáltam ezt.Pont ugyanúgy,de valami tanúsítvány hiba miatt nem működött...Semmi mást nem szeretnék,csak hogy ezek működjenek.Pénzt nem költhetek a gépre.Muszáj ezt valahogy "kikönnyíteni".

2016. febr. 3. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj chrome-ot!
2016. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Ez elég régi gépnek tűnik.

A 2600-as processzor pontosan milyen típus? (Start menü > Futtatás: msinfo32 > a megjelenő ablakban kiírja)


Megróbálnék egy Linux telepítőt kipróbálás (Live) módban indítva, ekkor nem nyúl a merevlemezhez.


DVD-re vagy pendrive-ra is tehető.

DVD: [link]

Pendrive: [link]


Lubuntu (~750MB) [link]

Mint (XFCE ablakkezelővel, ~1.4GB) [link]

2016. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eltelt pár nap.Ki takarítottam a gépet,és újra feltettem a Win 7-est.Az msinfo32-nél ez áll. Intel(R) Pentium(R) CPU 2,60Ghz 1302Mhz (közben találtam egy 512-es ramot.) 1mag 2logikai processzor. Alaplap : Award Sofrware Inc ASUS P4PE-X/TE ACPI BIOS revision 1006 ,2004.01.05
2016. febr. 5. 11:25
 4/6 CspCsj ***** válasza:

Hát a processzor határeset, ez cserére szorulna (ha lenne rá pénz) de jó hogy az alaplap adatait is megadtad, mert így egyértelműen kiderült, hogy a processzort csak az alaplappal és a memóriával együtt lehet cserélni, ami nem 1-2ezer forint. (bár komplett kétmagos gépet már 10ezer alatt találni, de persze helyben nehezebb)


A plusz 512MB memória ajánlott, mert Win7-nél 1GB az alsó határ.



Először, ahogy "Ipor Sircer" írta, próbálj másik böngészőt. Vagy többnél is jelentkeznek problémák?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha nem működne egyik sem, kipróbálhatsz külön programokat:

- Youtube böngészéshez és lejátszáshoz az SMPlayer-t és az SMTube kiegészítőjét.

[link]

[link]

- Szimpla flash játékokhoz pl. SWFPlayer-t (Facebook játékok nem hiszem, hogy működnek így)

[link]


Linux-ot egyelőre felejtsd el.

2016. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Chrome pont hogy nagyon Ram zabaló okos első.Exprolert hasznâlj.
2016. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És a 2.vel előttem lévő megmondta a tutit.
2016. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!