Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik hangváltoztató programm...

Melyik hangváltoztató programmal lehet a legtöbb féle hangot elérni?

Figyelt kérdés
Próbáltam az AV Voice Changer Software Diamond-ot, de nem tudtam vele elérni pl. egy mickey egeres hangot, vagy más ilyen animációs hangot. Meg az audiacity-t is próbáltam, de hát azt meg kezelni nem tudtam, nem is tetszett, gagyi volt az egész. Nem tudtok olyan programot mondani, amivel elérhetek rengeteg hangot?
2016. febr. 3. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Audacity a kinézete ellenére egy elég profi program.

Persze ez nem úgy működik ahogy te azt elképzeled. Azt gondolod hogy megnyomsz egy gombot és máris egy más személy hangján szólal meg a hangod ? Ne légy naív !

Az Audacity ből nagyos sok mindent ki lehet hozni, ha rászánsz néhány hetet, és kiismered.

Semmit sem adnak ingyen.


UI. Még nem sokan nevezték gagyinak ezt a programot !!!

2016. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Fly ***** válasza:
Cyconix vocder?
2016. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az AV Voice Changer Software Diamond-ot kb. 10 másosperc alatt megtanultam használni, mert megnyomtam egy gombot, és máris más hangom volt, erről ennyit. Rengeteg hangot tudtam vele elérni, de párat amit akartam nem, nekem meg olyan kéne, ahol többet tudok. Az Audiacity-t biztos nem töltöm le mégegyszer, 1 órát szenvedtem vele, de nem alakitotta át a hangom, miközben beszéltem a mikrofonba, bármit állíthattam, ráadásul elég gagyi kinézete van. Nem fogok heteket eltölteni mire betanulom, mert lehet nem is az a program, amit keresek, meg az AV Voice Changer Software Diamond-ot ha meglehetett csinálni úgy, hogy kapásból megértsen az ember mindent, akkor az Audiacity-n se kelljen már 1 hetet gondolkodni...
2016. febr. 3. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

"Rengeteg hangot tudtam vele elérni, de párat amit akartam nem, nekem meg olyan kéne, ahol többet tudok."

Utólag nem nevetsz ezen a mondaton.

Nem írom le még egyszer ugyan azt, de butaságot kérsz.

A minap volt egy nagytudású valaki, aki azt kérte, hogy olyan programot ajánljunk neki, amibe ha rögzíti a saját hangját, majd megnyom néhány gombot, és a felvett szöveg "átalakul" pl- Csöre Gábor szinkronszínész hangjává.

Még most is ezen röhögök. :)

Ez nem így működik.

Van még néhány komolyabb hangszerkesztő program, de ha az Audacity bonyolult volt, akkor azok láttán rosszul lennél. :)

2016. febr. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor maradok az AV Voice Changer Software Diamond-nál, mert ez értelmes emberek csinálták
2016. febr. 4. 13:49
 6/7 A kérdező kommentje:

*ezt

Mielőtt megint belekötsz

2016. febr. 4. 13:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy az audiacity nem is tud hangot átalakitani élőben, csak hogyha felveszem és utána effektezem. Nekem olyan progi kell, ami ahogy belebeszélek a májkrofonba, azonnal adja a változtatott hangot...
2016. febr. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!