Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani jó videó...

Tudnátok mondani jó videó szerkesztő programokat?

Figyelt kérdés

Manapság semmi sincs ingyen, de mivel nagyon ritkán használnám, nem szeretnék érte fizetni :( Ha máshogy nem leszedem torrentről, de valamiből ki kell indulnom. Nem csak vágásra, hanem tényleg szerkesztésre használnám (effektek, képek beszúrása stb...).

(Higgyétek el nem vagyok nagy torrentes, de egy ilyen dologra nem fogok vagyonokat költeni) Előre is köszönöm a válaszokat, hasznos válaszoknak megy a zöld kéz :)


2016. febr. 3. 20:01
 1/5 tabaki ***** válasza:
2016. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Filmora, vagy Videopad vélemények?

(ezeket szűrtem le az általad küldött linknél)

2016. febr. 3. 20:20
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Filmora kicsit erősebb, de nem baj ha mindkettő működik...ahány, annyiféle funkció!
2016. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Secret184 válasza:
Én Adobe Premiere Pro-t használok. Az alap dolgok szerintem egész könnyűek vele, és nem utolsó szempont, hogy van logika az eszközök helyezkedésében (mondjuk én mást nem is próbáltam még).
2016. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. A videopad már megvan, de vannak kétségeim afelől, hogy megfelel-e az elvárásaimnak. A filmora-t kipróbálom.
2016. febr. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!