Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusirtó best?

Vírusirtó best?

Figyelt kérdés

Eddig avastot és advanced system care-t használtam több egyéb programmal együtt. Ez így nagyon jó volt csak az avast eléggé lassított a gépen.

Ezért megkérdezném hogy melyik a legjobb vírusirtó amely NEM lassít?

(Úgy tudom az avast után az eset smart a legjobb , de javítsatok ki ha tévedek, illetve ajánljatok jobbat.)



2016. febr. 6. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen géped van?
2016. febr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. A teszteken a Bitdefender és a Kaspersky teljesít a legjobban, tudtommal ezek fizetősek. Ingyenesek közül az Avast, a Panda és az Avira a legjobb. Találati rátát tekintve az Avira a no. 1, bár nem tudom, hogy mennyire terheli a rendszert. Valószínűleg nem annyira, mint az Avast, mivel felhő alapú.


Tanács: Advanced Systemcare-től óvakodj. Kis 1000 folyamata fut a háttérben, és az 1 klikkel optimalizáció is nem kevés veszélyt rejt. Minden alkalmas eszköz, ami szükséges, az megtalálható a Windows-an is, Felügyeleti eszközök kategória alatt. Továbbá lemezkarbantartó és töredezettség-mentesítő. Vgéső esetben CClenaer, IObit nagware, begware szoftvereid kerüld.

2016. febr. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
használj avirát, ha nagyon muszáj, de inkább semmit, csak ésszel
2016. febr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En pandat hasznalok mert a tobbi amim volt annyira tolakszik mint egy virus:P
2016. febr. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mivel torrentről szerzem be, ezért nyugodtan kerülhet 1000 dollárba is akár....

Tehát legyen a lehető legjobb, legkevesebbet fogyasztó fizetős vírusirtó


A gép: (lenovo g710 laptop)

ginkgo 7a1 alaplap

intel core i7 4702mq proci

nvidia gt720m vidikari

8 gb ram

2016. febr. 6. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!