Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor berakom a windows 7...

Amikor berakom a windows 7 telepítőt, akkor elkezd csinálni mindent, ami szokásos, de amikor be kéne adnia a telepítőt, akkor csak a kék háttér meg az egér van. Mért nem adja be a telepítőablakot?

Figyelt kérdés

#Windows #telepítés #Windows 7 #háttér #telepítő #telepítési problémák gyk #windows 7 install
2016. febr. 7. 00:48
 1/4 redghost ***** válasza:
Lehet hogy nem tudja betolteni az adatokat a lemezről,vagy csak egyszeruen varni kell mert lassan dolgozik.Mennyi idot vartal?DVD olvaso dolgozik?A HDD dolgozik?
2016. febr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel 2 gépem van, és laptopról írtam a kérdést, addig ezen elvoltam, és eközben betöltött az asztali gépen, mindössze lassú volt. Nem így szokott lenni, de a lényeg hogy újra van telepítve.
2016. febr. 7. 02:05
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Igen várni kell türelmesen. Nekem volt olyan gép, hogy negyed órát kellett várni mire beadta az első képernyőt a nyelv választást. És az egész Windows 7 telepítés több mint egy óra volt. Pedig nem volt piskóta gép, HP márkájú, 4 magos Core 2 Quad procival, 4 GB RAM, 100% -os állapotú vinyó.

Miután felment, utána már nem volt gond a Windows teljesítményével, hozta a konfigtól elvárható szintet.

2016. febr. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is AMD Athlon II X4 635-ös procim, 4GB ramom, 500+160+80GB-s vinyók, és egy MSI GTX 750 Ti 2GB OC TF videókártyám van, és régebben mindig jó volt, nem kellett várnom.
2016. febr. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!