Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom egy másik meghajt...

Hogyan tudom egy másik meghajtóra átmásolni azt fájlt amit épp töltök?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy játékot letölteni, és csak később vettem észre, hogy a meghajtón nem lesz elég hely. A C meghajtóról át tudom rakni a D-re, anélkül, hogy újra kéne kezdenem az egész letöltést?

2016. febr. 7. 09:00
 1/3 Szirty ***** válasza:

Nem.

Inkább csinálj neki helyet úgy, hogy miközben még tölt dolgokat raksz át C:-ről máshova hogy átmenetileg helyet szabadíts fel a letöltéshez.


Vagy "B" verzió: leállítod a letöltést, amit eddig letöltött azt átrakod másik meghajtóra, majd újra elkezded letölteni és ugyanazt a helyet mutatod neki ahol a már letöltött rész van. Vagy folytatja vagy nem :)


Fogalmam sincs mivel végzed a letöltést, mert azt nem tartottad lényegesnek közölni...

2016. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
uTorrent
2016. febr. 7. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

1. leállítod a torrentet a kliensben.

2. Átmásolod a D: egységre az eddig letöltött anyagot

3. Utorrentben jobb klikk a torrenten -> haladó -> Letöltés helyének megadása. Megadod az új elérési útvonalat.

4. Jobb klikk megint a torrenten -> kényszerített újraellenörzés.


ha jól adtad meg az útvonalat fel kell mennie a százaléknak annyira ahol tartottál, utána már csak el kell indítani.

2016. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!