Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam a laptopomhoz eredeti...

Kaptam a laptopomhoz eredeti Windows 8.1 telepítőlemezt, de nem képes bebootolni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Újra szeretném tenni, indításnál Boot menübe belépek, kiválasztom a DVD-t elkezdi tekerni, majd egy parancssoros ablak jön be, hogy 0. lemez kiválasztva. De a Windows nem indul. Telepítettem már más gépre, nem ennek kellene kijönnie, hanem ugye, hogy Telepítés, nyelv, stb stb...


Aztán hagytam az egészet, windows-t elindítottam HDD ről ott betettem a DVD -t és láttam nincs is olyan, hogy valami.exe, semmi megszokott dolog ami arra utalna, hogy hol kell elindítani, nyelvek vannak benne, de semmi indítható fájl, ellenben a DVD tele van, szóval rajta van a Windows... Ezeket a gyári telepítőket máshogy kéne elindítani ? Még termékkulcsom is van nyilván hozzá, szóval valahogy el lehet.


Hogy indítsam el ?



2016. febr. 7. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vártál eleget.
2016. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!