Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ilyen...

Milyen programmal lehet ilyen videót készíteni?

Figyelt kérdés

Adott egy film amiből több jelenetet beleteszek a videóba,de zenét is tudok alátenni. Közbe meg a jelenetekben elhangzott mondatok is tisztán hallhatóak legyenek.

Remélem azért ennyiből sikerült leszűrni mire gondolok,ha nem akkor linkelek példát youtube-ról.



2016. febr. 7. 18:56
 1/4 BattleCat ***** válasza:
Premier pro meg sony vegas is jó a célra de ha még ezeket a programokat se ismered nem hiszem, hogy egy könnyen menni fog a dolog. És ne érts félre én nem beszólni akarok csak akinek ennyire idegen ez az "ipar" annak ezek eléggé bonyolult programok. De én szorítok. ;)
2016. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Szerintem bármelyik videószerkesztő alkalmas a célra, még a Movie Maker is -- ha a hangerő szabályozása esetleg problémás, akkor Audacityvel besegíthetsz.

Én speciel Blenderrel csinálnám, de nem azért, mert nincs jobb, vagy nincs egyszerűbb, hanem mert nekem kézhez áll. Ha te nem vagy benne járatos, akkor kezdésnek inkább nem javaslom.

2016. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es, ismerem mindkét programot csak azt hittem tudtok mást is mondani.

A Movie Maker meg nem felel meg a célra,mert ahhoz kicsit komolyabb szintű videót szeretnék gyártani. Azért köszönöm a válaszokat:)

2016. febr. 8. 15:15
 4/4 tabaki ***** válasza:

„...azt hittem tudtok mást is mondani.”

Azt nem hinni kell, hanem ellenőrizni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vide%F3szerk..

2016. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!