Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programban lehet...

Milyen programban lehet alakokat más képre helyezni és arcokat más fejre helyezni stb?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a link ilyesmire gondolok, hogy ilyet milyen programban lehet megszerkezteni.. Nem a photoshopra gondolok, valami egyszerubbre. A válaszokat koszonom :)



2016. febr. 8. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
paint
2016. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valamivel "profibb" programra gondoltam azért..Mert painttel látni, hogy milyen amator munka :)
2016. febr. 8. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:
:) És miből gondolod, hogy ha amatőrként csinálod, nem fog látszani hogy amatőr munka? Ha a photoshop túl bonyolult, akkor marad a paint.net szintű amatőrködés. Egyébként, ha ps-el csinálod, és ne értesz hozzá ugyanúgy amatőrnek fog kinézni.
2016. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Így igaz. Az ilyen szintű képszerkesztésnél már 70 % a felhasználói tudás, és csak 30 % a program.
2016. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na mind1 haver már adott tanácsot a picasára és a gimpre :)..A profibb szócskát azért tettem idezojelbe, hogy az a kép valahogy kinézzen. Ilyen rossz programokban tényleg csak rohejt csinálsz magadból, mint egy szórakoztató képet. Photoshop nem kezdoknek van és nem is szándékozom ilyen téren fejleszteni magam, csak havert akarom megcsinálni :)
2016. febr. 8. 16:01
 6/14 tabaki ***** válasza:
Mintha a fogamat húznák, de kénytelen vagyok elismerni, hogy kivételesen Kérdezőnek adok igazat. Ez pont olyan feladat, amire a Gimp (Paint.NET, RealWorld Paint, Hornil StylePix, stb.) némi gyakorlattal nagyon kényelmesen használható, Paintben pedig nagy gyakorlattal és sokkal több munkával... szintén nem lehetetlen megoldani.
2016. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hááát... nem tudok, egyszerúen a photoshop a LEGJOBB program ilyesmi-re és szerintem más professzionílis program ami-ben ilyeneket lehet csinálni nem is létezik.

Amúgy honan veszed hogy a photoshop bonyolult? Kipróbáltad már? Hidd el nem bonyolult,szerintem csaknem akarózik neked megtanulnod hogyan kell benne dolgozni.

2016. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tabaki ***** válasza:

@#7: "szerintem más professzionílis program ami-ben ilyeneket lehet csinálni nem is létezik."


Ami azt illeti, nem pont azért emlegettem az alkalmas ingyenprogramokat, mintha professzionális szinten ne lenne hasonló, csak megpendítem például a Corel Photo Paintet. De nem is egészen értem, hogyan jönnek ide a profi programok, ez még messze nem az a szint, hogy bárkinek százezres árú szoftvert kelljen mankóul ragadnia.

2016. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gyuripapa21 ***** válasza:

[link]


[link]

ez a két ingyenes progi kel hozzá.

A kiválasztott háttérképbe a paintba helyezd a megfelelő méretű képet,majd a pixia-ba elsőre a módosított képet rakd be aztán az eredetit és szépen körbe törölgeted.

2016. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tabaki ***** válasza:

@#9:

Te érted, amit írtál? Miért éppen ez a kettő, miért nem például bármelyik réteges képszerkesztő? Miért pont megbízhatatlan terjesztőoldalakról letöltve, a saját honlapjaik helyett? Továbbá, a Pixia egy helyes és az egész elvégzésére alkalmas program, miért nem elég az? Egyáltalán, mi ez az érthetetlen, de érezhetően nehézkes módszer, amelyben több programmal végzed el egynek a feladatát, ráadásul ebbe a Pixiához képest az utcában sem lévő Paintet is szükségesnek tartod belekavarni, az éppen efféle feladatokra kitalált, jól bevált kivágás helyett pedig törölgetsz?

2016. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!