Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékprogram kifizetése nem...

Játékprogram kifizetése nem sikerült, mert magyarországi a bankkártyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megvenném a Guild Wars 2 fullos verzióját, megkíséreltem kifizetni, de a rendszer elutasít, amikor bejelölöm az ország (Hungary) nevét.

Magyarországon többen is játsszák. Nem értem, hogy ők hogy fizették ki?

Mivel fullos verzió nélkül nem tudok kapcsolatba lépni velük, nem tudom megkérdezni.

Tud valaki segíteni?



2016. febr. 8. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyat még nem hallottam, hogy azért utasítanának el valakit, mert magyar a bankkártyája. Milyen típusú a kártya (VISA, MAestro, American Express, stb)? Vásároltál már vele neten? Milyen hibaüzenetet ír ki a játék?
2016. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Használj Paypalt:

[link]

2016. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A játék azt a hibaüzenetet írja ki, hogy a kiválasztott ország nem megfelelő.
2016. febr. 9. 12:26
 4/10 A kérdező kommentje:

A Paypalt nem ismerem. A mellékelt linken megnéztem, hogy mi ez, de csak angol nyelvű szöveget látok. Rákattintottam a magyar jelre, de akkor is csak angol szöveg olvasható.

Bocsi, de még csak 14 éves vagyok...


A szüleim akarták nekem kifizetni a játékot bakkártyával (talán webkártyával), de már az ország bejelölésénél jelzett a rendszer, hogy nem megfelelő.

2016. febr. 9. 12:32
 5/10 CspCsj ***** válasza:

Szintén a Paypalt ajánlom.

Neten sok leírás van a használatáról: [link]


Regisztrálsz egy email-lel és az adataiddal, majd

- vagy társítasz hozzá bankkártyát (amiról utalsz annyit amennyit el akarsz vásárolni, ezt egyből átváltják mondjuk dollárra aktuális árfolyamon)

- társítasz bankkártyát (VISA vagy MasterCard kell - sajnos Maestro nem jó), és vásárláskor vonódik altuális árfolyamon mintha bankkártyával vásárolnál


Maga a PayPal vásárlás röviden annyi, hogy az adott webshop-ban a vásárlás végén a kifizetés lépésénél kiválasztod a PayPal lehetőséget, ekkor átugraszt a PayPal oldalára ahol belépési adatok megadása után jóváhagyást kér a rendszer a tranzakcióhoz, majd visszaugraszt a webshop-ba és kész.

2016. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 CspCsj ***** válasza:

Javítás:

Elírtam, mert társítani vagy

- bankszámlát lehet (erről utalsz mindig annyit, amennyit el akarsz vásárolni, vagy ha gyakran vásárolsz akkor többet)

- vagy bankkártyát (ez meg bankkártyás vásárlásnak minősül, de Maestro nem jó)

2016. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mennyire fullos verziót akarsz venni? Csak meg akarod venni a teljes játékot, amit már a 45 eurós csomag is nyújt? Akkor vedd meg itthon, még olcsóbbra is jössz ki vele, mert fent van nagyon az euró.


[link]


A legtöbb a fentiekből ingyen ki is szállítja neked az ára miatt. Több féle fizetési módot tudtok választani és pl. egy magyar media marktnak biztos nem lesz baja a készpénzetekkel vagy a kártyátokkal.


Ha te viszont az extra csomagot akarod, akkor abban nem tudok segíteni.

2016. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Előző vagyok, mondjuk ha a 75 vagy 100 eurós csomagra gondolsz, akkor abban nem tudok segíteni. De a 45 eurós (itthon 11-12 ezer forintos) is minden korlátozást felold szóval jobb, mint a semmi.
2016. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A 45 eurósra gondoltam!


Húú, de ciki, nem tudtam, hogy akár egy boltban is személyesen megvehetem...


Az egyik boltot felhívtam, náluk nem egész 12 ezer forint, ez így sokkal olcsóbb, és személyesen megvehetem még ma! :-)


Mindenkinek nagyon köszönöm a tanácsokat és a segítséget!!!

2016. febr. 10. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Steam-en futottam bele hasonlóba (amikor egy-egy játék oldala meg sem jelenik). Rákérdeztem tőlük, és végül kiderült, hogy azért nem vehettem meg náluk, mert Magyarországon valaki másnak volt rá kizárólagos forgalmazási joga (aktiválni persze már lehetett).
2016. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!