Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Tom Clancy’s The...

A Tom Clancy’s The Division-al egyedül is bírok játszani? (több lent)

Figyelt kérdés

Kicsit most össze vagyok zavarodva. Most azt olvastam több helyen hogy ez egy online játék lesz és nem is lesz benne single, és barátokkal lehet együtt játszani. Csak sajnos nekem nagyon nincsenek olyan barátaim akikkel tudnék játszani. Most akkor így felesleges megvennem mert nem tudnám élvezni? Vagy lehet választani majd hogy egyedül vagy online szeretnék menni? Nem nagyon értem ezt az egészet. Mert amúgy nagyon tetszik és előrendelném csak ez az egy fenntartásom van vele kapcsolatba. Szóval az lenne a kérdésem hogy mennyire tudnám élvezni, játszani egyedül?

(Bocsi, ha kicsit össze vissza fogalmaztam, remélem azért érthető)



2016. febr. 8. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A single része is online, mint egy MMORPG, de lehet egyedül is játszani. Lesznek olyan küldetések, amiket egyedül nem nagyon lehet megoldani, itt jönnek a képbe a társak. A PvP (egymás elleni) része külön játékmód, nem kötelező benne részt venni.

Egyébként ne rendeld elő (meg amúgy más játékot se). Várd meg az első szavahihető (nem Youtube-os) teszteket. Én bétáztam, szerintem eléggé unalmas és gyenge játék.

2016. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!