Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek telepitesem ezt...

Szerintetek telepitesem ezt az xpt többi a képen?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 29. 23:08
 1/4 czibles ***** válasza:

telepítsed...

legrosszabb esetben max formatálsz.

2010. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez már buherált.Én nem tenném fel.Nem szeretem ezeket a szétbarmolt windowsokat.Szívtam velük eleget.De persze te tudod.
2010. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rühellem a buherált XP-ket. Értem én, hogy egy sok idővel rendelkező überkocka geek a saját szája-íze szerint megcsinálja, letiltja a súgót, meg millióegy olyan dolgot módosít, ami szerinte úgy jó, de én qrvára utálom, hogyha valami nem megy, vagy nem úgy megy, ahogy kellene. Ha te nem szereted saját magad testre szabni a rendszert, akkor nyugodtan felteheted más koholmányát, nem fog zavarni :D
2010. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jótakarsz magadnak netedd fel, oké, hogy esetleg kivan belőle hagyva párdolog amitől gyorsabban elindul, vagy épp jobban fut rajta valami, de rendszerint több hiányosságuk van mint előnyük, én még csak szívtam velük, nemajánlom.
2010. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!