Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemen csúnyán belassult a...

A gépemen csúnyán belassult a Windows 10. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Lefuttattam a gépemen az AVG PC Tuneup vírusirtót, utána pedig csináltam egy meghajtóellenőrzést és helyreállítást a Disk doctor funkcióval. Nem kellett volna.

Ellenőrzés közben lefagyott a gép, újra kellett indítani, azóta pedig nagyon rosszul működik. Nagyon sokáig tart neki, hogy belépjen a Windowsba és a működése is belassult, pedig bőven van kakaó a gépemben. A programoknál is észre lehet venni működési zavarokat. Lefuttattam minden vírusirtót, csináltam hibakeresést telepítőlemezről, de semmi nem változott, ugyanolyan rossz, mint volt.

Van ötlete valakinek, hogy mit lehetne tenni? Lehet itt még próbálkozni valamivel, vagy rakjam újra a rendszert?



2016. febr. 9. 17:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Hát az újrarakás se jött be, ugyanolyan szar. Lehet, hogy szerzek egy Win 7-et, aztán felrakom azt helyette.
2016. febr. 11. 11:51
 2/3 anonim ***** válasza:
A csodálatos PC TuneUp nem tudja visszaállítani a változtatásait? Szokott ilyen funkció lenni ezekben a programokban. De egyébként ezt a "tuningolás" és "töredezettség-mentesítés" már nem akkora divat, mint 10 éve volt, nem sok mindent tudnak hozzáadni ezek a szoftverek a gép teljesítményéhez (szerintem).
2016. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán találtam ilyen funkciót a PC Tuneup-ben, de megoldottam másképp a dolgot. Letiltottam egy pár háttéralkalmazást, meg indításnál trükközök egy kicsit és így még jobb, mint előtte. Az biztos, hogy nem csinálok több rendszeren kívüli ellenőrzést.
2016. febr. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!