Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani jó céget,...

Tudnátok ajánlani jó céget, akik vállalnak Sharepoint oktatást? Van egyáltalán ilyen? Budapest, Tatabánya, Székesfehérvár környéke jöhet szóba

Figyelt kérdés
Nem Sharepoint Designerről van szó, hanem magáról a Sharepoint Foundationről és nem teljesen alapokról.

2016. febr. 9. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Közép iskolában érettségire készítéskor oktatják, asszony csemete is azzal érettségizett, habár szerinte, vicces volt, mármint az hogy egy ekkora cég mint az MS egy ilyen nevetségesen inkompatibilis programot fejleszt.

(Saját böngészőjével is össze akadt a kész eredmény)

Ha weblapokat szeretnél készíteni, el is felejtheted, oda komolyabb tudás kell.

2016. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20 éve befejeztem a gimit, de legjobb tudomásom szerint ott SharePoint Designerből kellett vizsgázni. Weblapot meg szerkesztek, mivel a cégnek SharePoint Foundationt futtató szerverei vannak, vagyis nem opció más használata. Nem az alap tudásra van szükségem, azt már megtanultam magamtól, hanem kicsit komolyabb elméleti és gyakorlati ismeretekre.
2016. febr. 9. 20:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és a kedves modi, aki kicserélte a kulcsszavamat Sharepoint Designerre, az legyen szíves Sharepointra visszajavítani! Direkt írtam, hogy nem Designer. Köszönöm
2016. febr. 9. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan az, régebben MS Front Page volt a neve. :-)
2016. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz, ráadásul semmire nem mennék a Designerrel, mert le van tiltva. Az meg mindegy, hogy hívták, a jelen helyzetről kellene valami komolyabb tanfolyam. Nem honlapot akarok összerakni vele, hanem a dokumentumtáraimat, listáimat, projektoldalaimat komolyabban beállítani, mint például egyszerűbb elektronikus aláírások, mint a mostani megoldásom, meg az InfoPath űrlapok jobb kihasználása/beállítása, optimálisabb adat átvitel az Access és Project szoftverekbe ill. vissza.


Emellett szeretnék nekiállni annál komolyabb alkalmazások készítésének, mint amit most sikerül összehozzak.


Szóval a kérdés adott, hol, melyik cégnél?

2016. febr. 9. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Túl sokat használod a "komoly", "komolyabb", "komolyabban" szót, ez a sörpont + access vonatkozásában elég vicces olvasni, olyan mintha azt gondolnád hogy munkára alkalmas. Egy nehézkes, teljesen inkompatibilis, tetűlassú rugalmatlan foshalom kb. mindkettő. Aceszben egy 10 elemű "kedvenc könyveim" listánál többet nem érdemes csinálni, kb. általános iskola infóóra házifeladat. A serpoint meg ugyanez vállallatoknak. Volt hozzá szerencsénk, a két serpoint szaki egy hét után nem tudta megoldani, hogy az alkalmazásunk úgy kapjon adatokat hogy legyenek benne ékezetek, és a milliós szerverről lassabban jöttek az adatok, mint a kollégám core2-es gépéről, ugyanazon az adatbázison keresztül. De biztos nem annak a szutyoknak a hibája. Még nem találkoztam olyannal, aki elégedett lett volna vele.


A kérdéshez: nyilván nincs rendes tanfolyás, hiszen vacak az egész, nincs rajta mit tanítani, annyit tud ami a súgójában van, azt sem mindig.

2016. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

elhiszem, hogy szerintetek szar, nekem jó és úgysem tudok rajta változtatni, mert CÉGES,

bocs, hogy szeretném kihozni belőle a legtöbbet, hogy a munkám könnyebb legyen és NE a sima fájlrendszert használjuk, ami több szempontból alkalmatlan arra, hogy bizonyos szabványpontoknak megfeleljünk,


bocs, hogy a cégem access alapú programocskákat használgat,


bocs, hogy nem vagyok informatikus...


bocs, hogy él év alatt megtanultam 0 segítséggel 0-ről, elég hatékonyan használni egy ADOTT eszközt, amim van,


bocs, hogy szeretném megtanulni nem "hobbi" szinten, hogy jobban ki tudjak használni egy meglévő programot, amim van, és amin nem tudok változtatni


és bocs, hogy nem ismerem az informatikai oktató cégeket, és itt mertem kérdezni egy kérdezős oldalon


és bocs, hogy nem az volt a kérdés, hogy szar-e vagy sem...


jóccakát

2016. febr. 9. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondj el 3 miatyánkot és megbocsájtva. :-D
2016. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor bocs, megint, mert nemhogy katolikus nem vagyok, de még keresztény se :P ..tudom, ássam el magam és vigyen a SharePointot is ;)
2016. febr. 9. 23:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is budhista vagyok :-)

Legalábbis az alakom évről - évre egyre jobban Budha felé tolódik. :-D

2016. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!