Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HOgyan tudom eltüntetni a...

HOgyan tudom eltüntetni a fekete keretet a filmből?

Figyelt kérdés

adott egy film ami ugye 21:9-es felbontású. a minitorom is, eddig nem volt gond de ennél a filmnél van körbe, mindenhol egy keret, ha eltűnne akkor teljes képernyőmn menne a film. Ha kinagyítom akkor is így jelenik meg. vlc-t használok. a film pedig 720p-s.


[link]


2016. febr. 9. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a KMPlayert.

NumPad részen +/- -al tudod nővelni csökkenteni.

(KMPlayer 3.0 -t javaslom, újabb már ontja a reklámokat)

2016. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a kedves feltöltő integrálta bele a keretet, hogy eladhassa hd-nak a filmet, még látszik is a jobb alsó sarokban valami piros bigyó, ami lehet, hogy a feltöltő logója (ha nem az, hanem valami általad használt másik program tette valamiért oda, akkor esetleg videó menüpontban az ablakhoz igazítást pipáld be, ha nincs, vagy próbáld ki másik lejátszóval), szóval még ha sikerül is kinagyítani, akkor sem lesz így hd minősége, én beszerezném valahonnét máshonnan jó minőségben.
2016. febr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!