Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan ingyenes program...

Létezik olyan ingyenes program, ami különböző helyzetű, egymás alatt lévő területekről készít automatikusan screenshotokat egy statikus weboldalról? Ha igen, mi a neve?

Figyelt kérdés
Egy adott statikus weboldalról úgy szeretnék automatikus screenshotokat készíteni, hogy a készítő program mindig – mondjuk 200 pixellel – lejjebb és lejjebb elhelyezkedő téglalap alakú részterületről készít képet, tehát "görgeti a weboldalt". Létezik ilyen? Kimenetnek megfelel akármilyen képformátum, pdf, stb.

2016. febr. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek? A screengrab lementi az egész oldalt teljes hosszában. Aztán utólag feldarabolhatod, ha neked ehhez van gusztusod.
2016. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Screegrabot, kösz a választ, így van egy pdf-em, ez már félsiker. De így szükségem lenne olyan képszerkesztő programra, ami automatikusan feldarabolja adott magasságú részekre. Manuálisan nem jó, mert nagyon sokszor kell elvégeznem, sok weboldal esetében.
2016. febr. 10. 16:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Azaz "png"-m van, nem "pdf"-em, elírtam.
2016. febr. 10. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért darabokban kell, miért nem jó egyben? Ki kell nyomtatni? A legtöbb nyomtató tud poszter-módot, maradhat egyben a kép, és szépen fel fogja darabolni.
2016. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért nem jó egyben, mert a weboldalt én generáltam, és sok-sok eredmény van rajta egymás után, amit különböző fájlokban akarok látni.

De időközben sikerült megoldanom a problémámat: A te segítségeddel, Screengrabbal mentettem egy png-be, majd Irfanview -val feldaraboltam a png-t: Options > Export image files > itt meg tudtam adni, hány sorba akarom darabolni, lérejött a sok képfájl.

Kösz a segítséget!

2016. febr. 10. 17:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mgint elírtam, "Export image tiles"
2016. febr. 10. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!