Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bannolhatnak Fifa 16 Ultimate...

Bannolhatnak Fifa 16 Ultimate Teamben, ha mondjuk a leírásban szereplő oldalról rendelnék pontokat?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról beszélek [link]

Ez illegális, vagy lehet belőle valami probléma?



2016. febr. 10. 22:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagyis erre az oldalra gondolok:

[link]


Az előzőn még Origin pw, felhasználónév, meg mindent kérnek, kicsit gyanús nekem

2016. febr. 10. 22:56
 2/6 rejraj válasza:
Az EA bannonlhat érte, ha zsetont vásárolsz.
2016. febr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem el vették az összes zsetonom,még jó hogy a játékosokat meghagyták. De ha még 1 x vásárolnék. Repülök :-)
2016. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez elég szar, egy meccsért max 500 pont, azt vegyél már egy ronaldo-t vagy egy lewandowskit, pakkokat meg nyitogathatok, eddig a max egy Isco volt.. azt is 4k ért lehet eladni, vicc.
2016. febr. 12. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,nemhogy Ronaldot de 1 Rooney-t nem tudok venni mert elmegy szerzőzésre meg csapatedzésre a pénz.A csomagok nagy át..ba...s az egész. Az előző Fifákban csak találtam vmit. De ez vicc,hogy kinyitottam már vagy 50 et 79-esnél nagyobb nem volt !!??
2016. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy sok youtube-r akik kinyitnak 5021321 pakkot, akkor 5 millio coinert, es a video elott mindig reklamoz egy oldalt ahol lehet venni coinsokat, akkor magyaran arra buzdit, hogy bannoljanak?xD
2016. febr. 24. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!