Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem müködik az érintöpár...

Miért nem müködik az érintöpárna a laptopon?

Figyelt kérdés
Feltelepitettem a windows 8.1-et,azota nem müködik a touchpad,Acer aspire E15 laptopom van,a vezérlöpultban sem jelzi csak az usb egeret kerestem drivert de nem jártam sikerrel...Ha valaki tudna segiteni megköszönném!
2016. febr. 11. 09:57
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

[link]


A megfelelő oprendszer-hez tartozóból válaszd ki azt a TouchPad drivert, amelyik a te gépedben van.

2016. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Letöltöttem,telepités után restart is megvolt,mégsem müködik,ugyanugy nem is mutassa csak az usb-s egeret,azért köszönöm a segitséget!
2016. febr. 12. 11:38
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Az eszközkezelőben látható? Ha igen, nincs mellette sárga kérdőjel? Ha van, az azt jelenti, nem jó az illesztőprogram.

Vagy esetleg nincs letiltva? Némelyik laptopon (például az adott típuson az F7) van egy billentyű, amivel ki lehet kapcsolni a tapipadot...

2016. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!