Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha skype-on valakit folyamatos...

Ha skype-on valakit folyamatosan úgy látok, hogy "Nincs gépnél", az üzeneteimre nem válaszol és felhívni se tudom skype-on, akkor lehet arra gondolni, hogy letiltott? Vagy akkor mást látnék?

Figyelt kérdés

Meg tudom valahol nézni, hogy letiltott-e? Attól még, hogy egy előfizetés lejárt, még tudok ingyenes beszélgetést és hívást kezdeményezni? Nem ettől lehetséges a fenti, ugye?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2016. febr. 11. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki letilt téged, akkor őt offline-nak fogod látni. De így vagy az van, hogy direkt nem válaszol, vagypedig tényleg nem is nézi a skype-ját.
2016. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor viselkedik így a Skype, ha össze van kapcsolva a Skype fiók a Microsoft fiókkal, levelezéssel és a telefonon is be van állítva a levelezés, vagy Microsoft telefonok esetében a Microsoft fiókkal van bejelentkezve és online van a telefon.

Ha átállítod a Skype-odon a megjelenítéseknél hogy csak a Skype partnerek jelenjenek meg, akkor levileg nem fog megjelenni ha telefonja van csak online, de a Skype nem fut a gépen, vagy a telefonon.

(Max ha a telefonon a háttérben fut, de azt így nem tudom megjelenik-e...)

2016. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó! Hol találom a megjelenítéseket? Próbáltam a beállításoknál, de ott csak a szöveges üzeneteknél van olyan, hogy megjelenítés. És akkor az üzeneteket megkapta vagy nem? Sajnos nem értek az ilyenekhez.

2016. febr. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!