Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A cs go segitségével tudnák...

A cs go segitségével tudnák Steam-en játékokat venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy megveszem a Cs Go-t amin ha kapnák ládát vagy fegyvert eladnám, és ebből a pénzből vennék más játékokat Steam-en Pl Gta5 meg hasonlok megéri?Szeretek Cs-ni és az eladott cuccok árábol tudnák venni steam játékokat?Hosszú idő amig ''kikeresem,, egy játék árát?

2016. febr. 12. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy muszáj csapatba lépjek hogy kapjak cuccokat?Menyi időnként dob valamit?Ha egyedül játszom akkor is van esélyem valamit kapni?
2016. febr. 12. 15:07
 2/6 anonim ***** válasza:

NAGYON nehéz és lassú folyamat a pénzkeresés Steam-en.


Csak viszonyítási alapként: Ha elmész akár diákmelóba dolgozni, egy hónap alatt több pénzt keresnél, mint amennyit Steam kereskedéssel valaha fogsz :D

2016. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod aztán kiderül. Szerintem hosszútávon nem fogja megérni.
2016. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok belölle meg gazdagodni csak hogy néha napján pár játékot megtudjak venni steamen
2016. febr. 12. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni, amilyen ládákat és skineket dropol 4-6 cent darabja. 1 héten max kapsz 4-6-ot bár szerintem még ennyit se. Na számold ki megéri-e.
2016. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igazad van:) Mondjuk mindenképp megveszem mivel tetszik a játék nem azért akartam hogy megazdagodjak csak gondoltam hogy kapok belőle egy kis idő után pár játékra valót.Ment a zöld mindenkinek.
2016. febr. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!