Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megoldani win7...

Virágh Attila kérdése:

Hogyan tudom megoldani win7 rendszeren, hogy új ablak ne ugorjon előtérbe?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy bedugok egy pendriveot, vagy a telót, akkor automatikusan feldob egy ablakot; ezt szeretném ha a háttérben maradna, a tálca jelezné, de ne dobja előtérbe, mert megszakad a gépelés stb. s nagyon idegesítő.

2016. febr. 12. 16:10
 1/4 csigusz27 ***** válasza:
vezérlőpult-hardver és hang-automatikus lejátszás--ki kell venni a pipát az automatikus lejátszás minden adathordozó és eszköz esetén [link]
2016. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben úgy tudom, hogy nem is fogja feldobni az ablakot egyáltalán, nem?
2016. febr. 12. 16:53
 3/4 csigusz27 ***** válasza:
"úgy tudom, hogy nem is fogja feldobni az ablakot egyáltalán" most akkor feldobja vagy ne.......? csatlakoztatáskor hangjelzést ad ,hogyha meg szeretnéd nyitni -start-számítógép(és megnyitod)
2016. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azt szeretném, hogy a cselekvés ablak megjelenjen, csak ne ugorjon pl. a böngésző elé, hanem maradjon a háttérben, vagy kis méretben a tálcán


amit szeretnék hogy ne váltson a gép programot, mert gépelés, vagy játék megszakad tőle (pl. telefont bedugom, csak tölteni, de nem akarok semmi mást, ne okozzon ilyen problémát)

2016. febr. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!