Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok úgy kinyomtatni...

Hogyan tudok úgy kinyomtatni egy WORD-ös fájlt, hogy egy oldalon két lap van és annak a lapnak a hátulján is van két oldal, szóval egy lapon van négy oldal, hogy ha egymásra teszem a lapokat, akkor az oldalak egymás után jöjjenek, mint egy könyvben?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, február 19-ére kellene :/ Köszönöm előre is :)

Hogy ha a lapokat egymásra helyezem, és félbehajtom az egészet akkor helyesen vannak a megfelelő oldalak egymás után mint valami füzetben vagy könyvben? A nyomtatóm nem tudja magától megfordítani a lapot... :s



2016. febr. 15. 17:16
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Most megnéztem 2010-es Word programban, és a képen jelzett beállításokat csináltam:

[link]


A sorrend nem feltétlenül kell, hogy ugyanez legyen.

A nyomtatónál egy virtuális PDF készítő van ezen a gépen telepítve, nincs fizikai nyomtató.

A kézi kétoldalas azt eredményezte, hogy először az összes lap egyik oldalát nyomtatta ki, utána pedig kis ablak megjelent, hogy a kinyomtatott lapokat tegyem vissza a lapadagolóba, és OK gomb megnyitása után a másik oldalakat nyomtatta ki.

2016. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

A lapok sorrendje úgy jelent meg a létrehozott PDF dokumentumban, hogy a lapokat egybefogva mintha könyvet lapoztam volna. Pont ahogy írtad.

2016. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. febr. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!