Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudsz mondani egy megbízható...

Tudsz mondani egy megbízható és jól használható ingyenes, GPS-el működő autós telefon navigációs programot?

Figyelt kérdés
Mobilnetem nincs, Vaze és netkapcsolattal működő társai kilőve, illetve amit letöltöttem és kipróbáltam, az nem mondta hanggal az utasításokat.

2016. febr. 15. 22:05
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
Kimondottan ingyenes és jó? Nemigen... Igo- ból van pár ami tuti megy, és a Sygic amit próbáltam. Ncore- ról töltve használható verziókhoz juthatsz!😃
2016. febr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Here.
2016. febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

+1 Here

Ingyenesek között szerintem jelenleg a legjobb.

2016. febr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DjImipapa ***** válasza:
100%
Igen, igazis, aszittem, hogy iphone -ra van, meg windowsosra, de androidos is van, és működik!:)
2016. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! ment a hasznos gomb!
2016. febr. 17. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
MagicEarth. Teljesen ingyenes es openstreetmap terkepeket hasznal (mondjuk ez valamilyen szinten hatrany is, mert osm-ben nincs meg minden hazszam, sebessegkorlat, es hasonlo adat). Offline is megy.
2016. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
iGO navigáció
2017. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!