Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó konvertáló programot...

Videó konvertáló programot keresek, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan videó konvertáló programot keresek, amivel .mkv típusú videókat tudnék régi dvd lejátszón lejátszhatóvá tenni. Korábban Xvid filmeket néztem rajta, azokat vitte pendriveról. Az eddig kipróbált konvertáló programok igaz, megcsinálták a konvertálást, de azt a dvd lejátszó nem tudta lejátszani, hiába volt Xvid.
2016. febr. 16. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Xilisoft-ot szoktam ilyen esetben használni. Rengeteg formátumot ismer, remekül beállítható, feliratokat is tudja kezelni, külön szedi a hangsávokat is, stb.
2016. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donfetibo ***** válasza:

Format Factory

Win Avi Converter

2016. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Bármelyik konvertáló programot használod is az előbb javasoltak közül, előtte nézd meg, hogy a lejátszód milyen beállításokkal hajlandó lejátszani az Xvid fájlokat (video méret, bitarány,, FPS, képméret arány, valamint a hangból is van többféle).

Ha a konvertálón olyat állítasz be, akkor le fogja majd játszani. Az asztali lejátszók általában elég válogatósak, csak akkor tetszik nekik egy fájl, ha a paraméterei bizonyos határok között vannak.

2016. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!