Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A karantén így is tart?

A karantén így is tart?

Figyelt kérdés
A gépen keresztül levírusírtóztam a tabomat. A tabon több mint 100 vírusos kép és néhány darab progi volt. Megpróbáltam javítani a fájlokat, de nem lehet, törölni meg nem akartam. Végül karanténba helyeztem a vírusos fájlokat, de nem bízok a karanténban.

2016. febr. 18. 19:19
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
Tabon vírus....😃😃😃android?
2016. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen
2016. febr. 18. 19:56
 3/9 DjImipapa ***** válasza:
Az szinte lehetetlen....
2016. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DjImipapa ***** válasza:
Ám ha tényleg van, és a működésben észlelhető valami szokatlan, akkor általában a gyári visszaállítás sem segít sokesetben. Csak a teljes rom flash!😃
2016. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DjImipapa ***** válasza:
2016. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tuti, h vírus van rajta, a működésben is tapasztalom lasú, olykor máshol érzékeli az érintést, meg ha usbre kötöm akk eltünnek a vissza, kezdőlap gombok.

a gépem is jelzet, h van rajta vírus

2016. febr. 18. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Androidon egyre több a kártevő. Viszont a karanténbe rakott képeidet soha, semmilyen program nem fogja tudni megjavítani.


Azért rakta őket karanténba a vírusirtód, mert csak ezt lehet velük tenni.


A karanténban titkosítva vannak bemásolva, a karantén tehát tart, onnan nem jön ki semmi.


Viszont felesleges őket tartani, mert soha nem lesznek újra használhatóak. Esetleg ha telepítesz egy offline virtuális gépet, akkor abban tudod nézegetni őket, és nem baj, hogy fertőznek, de azért ez elég nagy macera...

2016. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na végre egy rendes válasz :D köszi.

akk sajnos törölnöm kell

2016. febr. 19. 11:07
 9/9 DjImipapa ***** válasza:
2-es! Androidra egyre több, de nem a kártevő, ezt üzletpolitikából terjesztik. Aztánmeg: ugató kutya legyek, ha androidos"vírust" egy windowsra kifejlesztett irtó kifigyel! Csak mondom....És fordítva is igaz, ugyanis a vírus egy program, aminek megfelelő futtatókörnyezet szükséges!:) ui.: évek óta erőteljesen használok androt, kimondottan pro apk-kkal, ami ugyan illegál, de attól még SOSEM lett vírusos a telefon, egyik sem.....
2016. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!