Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Múltkor, úgy 1 hete letöltöttem egy játékot, a Blade & Soul-t és egy ideig normálisan működött, de 1-2 napja mikor át kéne töltenie valahova csak úgy kilép és így nem tudok továbbhaladni benne.

2016. febr. 20. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel gondolom hogy tört játék ezért előfordulhatnak ilyenek. vedd meg eredetiben és akkor nem lesz semmi gond, vagy ha letölöd akkor sajnos ezzel számolni kell. Töltsd le újra máshonnan, de legjobb ha megveszed
2016. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elsőnek üzenem egy free to play mmo rpg-ről van szó.

A kérdésre válaszolva nekem is csinált ilyeneket 1-2x de magától megoldódott illetve talán futtass rajta egy repairt vagy telepítsd újra.

2016. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rgabi24 válasza:
Sziasztok. Nekem is ugyan ez a problémám és megpróbáltam a repairt és az újra rakást de sajna nem változott semmi ha valakinek van ötlete akkor legyen szíves írjón mert nagyon jó a game.
2016. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!