Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Pro op. Rendszer...

Windows 10 Pro op. Rendszer ismét aktiválni kell?

Figyelt kérdés

Nemrég beszereztem egy új gépet, és Windows 10 operációs rendszert telepítettek rá. Két hónap használat után elkezdte kiírni, hogy aktiváljam a Windowst, de mikor próbáltam, hibakódot kaptam. "Ez a hibaüzenet akkor jelenhet meg, ha a Windows Enterprise kiadásához tartozó termékkulcsot adott meg a Windows 10 Home vagy a Windows 10 Pro kiadások aktiválásához. Adja meg az eszközön található Windows-kiadásnak megfelelő termékkulcsot."

Mit jelent, hogy Enterprise kiadáshoz tartozó kulccsal lett aktiválva? Letöltöttem egy kereső progit, amivel kaptam egy kulcsot, de ugyanaz a probléma. Mivel telepítve kaptam, semmilyen termékkulcsom nincs. Légy szíves, segítsetek!


2016. febr. 20. 18:51
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Gondolom nem legális Windows teleptettek rá. Most két lehetőséged van, vagy megvásárolod az eredeti verziót és aktiválod. Vagy KMSpico -val aktiválod.
2016. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. máj. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!