Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálok rosszul a World...

Mit csinálok rosszul a World of tanksben? Több száz csata prémium tankok fejlesztések de egy csata 1-2 percig tart és kilőnek. Marha unalmas és frusztráló.

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem wot-ozni nem volt csoda hogy azonnal kilőttek. Nem baj mondtam majd lesz tapasztalat, és nem így lesz. Hát hónapok óta játszom ezret meghaladó csata vettem prémium tankokat + fejlesztettem a meglevőket.

De az egész szart se ér mert egy csata 1-2 percig tart ahogy az elején. Elkezdem mire odajutok ahol a csata van ott 1-2 percen belül kilőnek és ennyi.

És ez most már kezd marha unalmas és frusztráló lenni.


De mit csinálok rosszul? vagy alapvetően nagyon mást várok ettől a játéktól mint ami?

Mert az úgy nekem marha unalmas és érdektelen hogy dögnagy tankokkal lopózzak rejtőzzek és jön a semmiből egy lövés és ennyi.

Ez így halál unalom.


És valami olyan élményre vártam mint amit pl a Quake vagy Unreal Tournament nyújt csak tankokkal. Megyek egy fegyverrel és lövöm ami elém kerül. Ez így mozgalmas izgalmas és aratok rendesen.

vagy kint a mortal kombat. Nem szarozunk meg rejtőzés. Két alak és ami belefér. Aprítás.

Na valami ilyet vártam tankokkal.


2016. febr. 21. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg kell figyelni, mikor, milyen helyzetben lőnek ki, és taktikát váltani.


Másrészt meg, ha nem azt kaptad, amit vártál, nem kell erőltetni.

2016. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Meg kell figyelni, mikor, milyen helyzetben lőnek ki,"


Az nem kérdés. Olyan helyzetben amikor nem vagyok fedezékben.

Vagyis ha nem bújkálok mint egy patkány hanem nyílt színen vagyok.


De azért amikor megnéztem a spektrumom meg a natgeón dok filmet II.VH-s tankcsatákról marhára nem ezt a lopakodjunk taktikát láttam a való életben.

Ott hatalmas mezőkön zéró fedezékkel vonultak a tankok egymás ellen, ld SZU-Finno csata vagy Kurszk pl.

2016. febr. 21. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mert az úgy nekem marha unalmas és érdektelen hogy dögnagy tankokkal lopózzak rejtőzzek és jön a semmiből egy lövés és ennyi."


Márpedig a WoT ilyen. Én kb. 10 órát beleöltem, mert az összes barátom odavolt érte, de nekem borzalmasan unalmas volt. Ők meg pont arról áradoznak, hogy milyen izgalmas. Állítólag baromi nagy szerepe van a felderítésnek, a támadási pozícióknak, a csapatmunkának, de nekem maga a játék mechanikája nem tetszik.

2016. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha kamikaze módon, ész nélkül csak mész előre, akkor bizony hamar meghalsz. Rejtőzködés, elbújás bokrok és tereptárgyak mögé, épp csak 1-1 lövés erejéig kibújás, akár teljes célzás nélkül is. Esetleg még folyamatos mozgás tereptárgyak (tehát sziklák, épületek, dombok, vagonok, stb) között, hogy mindig takarásban legyél az ellenfélnek. Jegyezd meg, hogy ha te el tudod találni őt, akkor ő is téged. Erre jó a növényzet mögötti rejtőzködés, mert a mozgó tankot messzebbről észlelik, mint az állót. Sose menj egyedül, az egyéni akció ritkán sikeres (persze van olyan helyzet, amikor pont a rambózás a megoldás).
2016. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Rejtőzködés, elbújás bokrok és tereptárgyak mögé, épp csak 1-1 lövés erejéig kibújás"


Akkor ez nem az én játékom.

Én quake-en nőttem fel.

2016. febr. 21. 11:49
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Hát... Itt nincs rocket jump :)
2016. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!