Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges hogy a 3,5 éves...

Lehetséges hogy a 3,5 éves okostelefonomra nem tudom letölteni a Tindert mert "nem kompatibilis"? (ezt írja ki)

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy telefon guru, gyakorlatilag csak telefonálásra és ébresztőórának használom. Több jó barátom is ajánlotta a Tindert és kipróbálnám. A Google Play áruházba belépve azt írja ki, hogy "Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval."


Mit lehet tenni anélkül, hogy csak ilyenért új telefont kellene vennem?


22/F


2016. febr. 21. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha pénzed nincs, csajod se lesz... :)

De komolyan, előbb-utóbb kénytelen leszel újítani, mert már semmi sem fogja támogatni (lásd még: Windows XP).

2016. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak azért nem kompatibilis mert túl régi az android akkor azon segítene ha frissítenéd a rendszert.

Ha valami hardveres dolog miatt pl. Kevés a ram akkor azon csak a csere segít.

Vagy megpróbálhatod a neten valahonnan letölteni az apk-t és azt telepíteni.

2016. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, semmit sem vesztesz vele.
2016. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Aki az életben nem tud csajozni, az a Tinderen sem. Aki az életben tud csajozni, annak nincs szüksége a Tinderre.
2016. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2:

Értem, akkor az Android op.rendszert kellhet frissíteni. Köszönöm. Megnézem ez-e a megoldás, bár valószínűleg igen.


4:

Akkor aki a Tinderről dug nőkkel, az ki/mi?


---

22 évesen eddig 9 nővel voltam, ebből 5-tel az utóbbi fél évben. Mindet a valóságban megismerve. Ez nem tudom jónak számít-e.

2016. febr. 21. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Te darabra számolod a csajokat?Pff :)
2016. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem darabra, hanem főre, ahogy az emberi lényeket szokták.


Sőt van egy jó barátom, aki pontosan tudja, hogy eddig az életben 108 csajjal szexelt.

2016. márc. 5. 11:19
 8/8 A kérdező kommentje:

Az hogy egy férfi milyen sikeres a nőknél, abban pedig elég nagy mérce hogy hány nővel volt. És nem úgy, hogy ha te 8-cal voltál én meg 9-cel, akkor én vagyok a jobb, mert nem így értem. Ebbe beleszámít a korod is és hogy hány évesen vesztetted el.


De az előbb említett velem egykorú jó barátom, akivel ráadásul egy időben vesztettük el, nagyságrendileg is látható, hogy jobb a nőknél, mert 11-szer többel volt, mint én.


Nyilván csak azok a nők számítanak, akiknek nem fizettél a szexért és akiknek járt is a puncijában a farkad.

2016. márc. 5. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!