Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza szeretném allitani...

Vissza szeretném allitani win7-re a laptopom gyárilag rajta van (volt) telepito cd nélkül tettem a gépre anno. Kb 2 hónapja win 10-re frissítettem. Ilyen esetben letorlodik a gyari op. Rendszer?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 08:37
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Ha Windows7-et frissítettél Windows 10-re, akkor az csak a használt rendszert érinti, - de a merevlemez rejtett partícióján lévő gyári visszaállító programot nem.

Bármikor visszaállíthatod gyári állapotra a gépet, de a Windows 10 és minden fájl törlődni fog. (illetve a visszaállítási folyamat elején általában erre rá is kérdez)


Gyártónként más billentyűt kell ehhez nyomni bekapcsoláskor:

[link]

2016. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Samsung laptop(f4 nyomógomb) bekapcsolás során hiaba nyomkodom ezt a billentyűt,semmi sem történik betölt a win10-re.Pedig regen volt,hogy ujratelepitettem ezzel a módszerrel awin 7-emet.Tehat akkor el kellene felejtenem?A win10 frissítés során elveszett a gyari win 7? Valaki?Köszi.
2016. febr. 22. 20:02
 3/3 CspCsj ***** válasza:

A folyamat ehhez hasonló:

https://www.youtube.com/watch?v=X6XP1iZQk4k


Az egyik hozzászóló jelzi, hogy nála a funkció és média gombok fordított beállítása miatt nála az Fn+F4 kombinációval működött.

2016. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!