Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom eltűntetni a...

Hogyan tudom eltűntetni a képernyő jobb alsó sarkában megjelenő szürke csillagot? Bővebben lent. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha egérmutatóval rámegyek azt írja ki -a rendszert veszély fenyegeti. Meg néha bevillan egy ablak, hogy v.szinűleg hamisítás áldozatává vált. Még játék közben is. K.annyát.
2010. márc. 31. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be egy origi Windowst! :D

Ha ilyet nem tudsz/akarsz, akkor próbálj olyan kulcsot keresni, ami még nincs tiltólistán.

A neten fellelhető "eredetiség crackektől" óvakodj, mert nagy részük nem csak hogy nem működik, de bónuszképp' még trójai is!

Ha egyik sem sikerül, és végképp' nem tudsz megbékélni vele, hogy ott van, akkor marad a windows reinstall...

És ha ezt megteszed, akkor az automatikus frissítéseket kapcsold kézi módba, így nem fog magától telepíteni mindent! Ezzel a módszerrel elkerülheted az eredetiségvizsgáló update-eket.

2010. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megengedted az Automatikus frissitést, a Microsoft küldte az "Eredeti Windows" ellenőrző szoftvert. Telepitsd újra és tiltsd el az Automatikust.
2010. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Távolítsd el az Eredeti Windows - Valódi Előny ellenőrzőeszközt. Ha nem tudod, hogy hogyan, keress meg priviben, átküldöm az uninstallert. (Nem trójais, nem vírusos, nem cracker, egy unistaller.)
2010. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az uninstaller jól bevált. Mégegyszer kösz.
2010. márc. 31. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2010. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem átküldenéd azt az uninstallert kérlek!
2015. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!