Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox frissítéssel eltűnt...

Firefox frissítéssel eltűnt minden könyvjelzőm, és sok minden más. Hogyan állítható vissza?

Figyelt kérdés

"Nagyon-nagyon lassan" indult a Firefox, azt javasolta a program, hogy a Súgó menüből a Hibakeresési információkba belépve frissítsem. Az is oda volt írva, hogy a frissítéssel minden könyvjelző megmarad, a sütik is, aztán azok az adatok, amiket űrlapok kitöltésekor leggyakrabban be szoktam írni, pl az ide való belépéshez az emailcímem, és hasonlók. Elhittem, hogy megmaradnak, ezért frissítettem.


És most minden elveszett! Legalább ha a könyvjelzőket ki tudnám valahonnan bányászni, nagy eredmény lenne.


Tudnátok segíteni?


Esetleg vissza lehet valahogy csinálni a frissítést, hogy újra a régi legyen a firefoxom, még ha lassú is, csak a könyvjelzők vissza jöjjenek?


Mit tegyek?


Segítsetek!!!!!!! LégyszI!



2016. febr. 24. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem tudom neked milyen firefox-od van, de megnéztem az említett súgó->hibakeresési információk->firefox felfrissítése opciót. Nekem pont azt írta ki hogy minden törlésre kerül és a firefox alaphelyzetbe áll vissza.


Ha nem volt mentésed a profilodról akkor sajna veszett minden.

2016. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 levis56 ***** válasza:
Ha volt Firefox fiókod akkor jelentkezz be és visszakapod a könyvjelzőidet! Ha nem volt akkor csinálj egyet és a továbbiakban újratelepítés után csak be kell jelentkezned és az összes vacak ott lesz megint.
2016. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy most milyen van, azt nem tudom, de az előző még egy több évvel ezelőtti verzió volt, az biztos.

Nem tudom elhinni, hogy veszett minden.


Na most három dolgot vettem még észre, mióta ez az új megy:


1/ Nem jegyzi meg a most megtekintett honlapokat sem! google-t, freemailt is már többször behívtam az elmúlt órában, és mindig végig be kellett pötyögnöm a honlap címet! Ezen kívül előzmények sincsenek erről az elmúlt 1-2 órás tevékenységemről. A legújabb firefox ezeket nem tudja? Vagy hogy kell beállítani???


2/ Most nem tudok felvenni igazából új oldalakat a könyvjelzőkbe. Itt vagyok a gyik-en, megnyitom, hogy Könyvjelzők, hozzáadás... olyan, mintha végrehajtaná, de ha aztán belépek, hogy legközelebb onnan nyissam meg, nincs ott. Nincs ott semmi megnyitható.


3/ Ellenben ami érdekes!

Ha bemegyek, hogy "oldal hozzáadása a könyvjelzőkhöz", akkor ott látszanak a korábbi mappáim, annak ellenére, hogy nem férek hozzá. (Így pláne képtelenségnek tartom, hogy elvesztek volna.)

Ja és, ugyanott a hozzáadásba kattintva a legördülő ablakban volt előbb egy számomra eddig ismeretlen kiírás:

"A Sync segítségével minden eszközén elérheti a könyvjelzőit. " Na most már ezt sem látom. Ez pl mi volt?

2016. febr. 24. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj csinálni egy mentést róluk, egy exportálást.
2016. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sync azt jelenti, hogy be voltál jelentkezve a firefoxba gondolom. Újra lépj be ahogy mondták.
2016. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

nem tudom mit olvastál, de ez jelenik meg.

2016. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj nem Utolsó! Szerencsére ilyen szöveg nekem nem jelent meg sehol.


Viszont úgy tűnik vért izzadva megoldottam.

Arról a fiókról meg belépésről nem sok fogalmam van, még nem hallottam róla. De úgy tűnik nem kellett.


Ha minden igaz, "csak" be kellett kapcsolni a könyvjelzőket!

Ezek szerint igazat mondott a firefox, nem törlődtek. Csak azt nem írta sehol, hogy majd be kell kapcsolni az újbóli eléréshez.

Azt pedig valami beállításokon belül találtam meg, már nem tudnám leírni, mindenesetre egy zöld gombra klikkelés után működött.

Látszanak az előzmények, az űrlapkitöltési adatok is. Csak remélem, hogy a gép újraindítása után is meglesznek. :)


Viszont a korábbi hozzászólásaitokkal eléggé elrémisztettetek, nem volt szép tőletek! :)

2016. febr. 24. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Exportáld a könyvjelzőidet, mentsd le. HTML-be menti, ahova megadod, onnan visszatölthető bármikor jól jöhet.

Viszont ez a zöld gomb érdekes lenne talán másnak is, ha leírnád mégis... :)

2016. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!