Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem a PC-met, de...

Újratelepítettem a PC-met, de nem úgy működik mint előtte. Mit hagyhattam ki?

Figyelt kérdés
32 bites Windows 7 et telepítettem, pont mint előtte. De most a játékok valamiért akadoznak. Viszi, de nem olyan szépen mint előtte. Pedig megszabadultam a vírusoktól és egyéb káros dolgoktól , most jobban kellene futnia. Minden működik kivéve ez. Mitől lehet? Illetve miket kell feltelepíteni 1 PC re manuálisan újratelepítés után? Nagyon nem tudom mit hagyhattam ki. (először telepítettem saját magamnak újra ) step by step csináltam.
2016. febr. 24. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Drivereket telepítetted az alaplapi CD -ről?
2016. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem , és nincs is meg, hogyan tehetném ezt meg? mert az AMD oldalán letudtam szedni a videókártyához, de ennyi, direct x9 , vc 2008 stb ezeket tettem fel. De csak videó kártya drivert.
2016. febr. 24. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alaplap gyártó oldaláról letudod szedni típus alapján a szükségeseket.

beírod pl az alaplap gyártó nevét, és típus számát, és hozzá hogy "support driver download"

pl. ASUS P5K support driver download

Persze neked neked nem ASUS P5K kell, hanem az ami az alaplapodra van nyomtatva.

2016. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alaplapi driver mindenképpen kell. Utána a VGA stb. És a Defendert tiltsd le! Az nagyon lassít.
2016. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!