Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnám letölteni ezt a...

Hol tudnám letölteni ezt a Drivert?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a windows 7et és azóta egyszerűen nem megy több napom több órám ráment, hogy leszedjem a Dell(Dell Latitude e6510) típusú laptopomra a hálozati kártya driverét (Intel(R) 82577LC Gigabit Network Connection)

Elméletileg leszedtem, feltelepítettem oda ahova írta de nem megy, és bár honnan szedem le semmi

Valami ötlet esetleg? NAgyon hálás lennék a segítségért, mert most már tényleg idegesít, hogy wifi van de internetkábelről nem tudom használni a laptopomat. Előre is köszi


2016. febr. 24. 22:36
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Gondolom ezeket próbáltad:

DELL - [link]

Intel - [link]


Telepítés jobbegérgomb > Futtatás rendszergazdaként volt?

2016. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen mind a kettőt próbáltam végül újratelepítettem ismételten és amit 100x próbáltam feltenni drivert elfogadta. sajnos nem a legújabb driver 2001es talán, és nem tudom hogy emiatt vagy sem de picit lassú az internetem, néha minden megfelelően működik valamikor meg 20Mbit ot 20percig akar letölteni.

a 2. link amit küldtél azt is próbálgattam de sehogy nem tudtam rájönni, hogy hol lehet letölteni róla.

2016. márc. 1. 15:25
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Második linkről közvetlen fájlok:

20.7-es driver (2016.02.11.) 32 és 64 bit-hez:

[link]

[link]


20.4.1-es driver (2015.10.02.) 32 és 64 bit-hez:

[link]

[link]

2016. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!